Recenze Archive

iRig Mic Studio: kvalitní zvuk pro každého [Zkušenosti]

Jakmile začnete nahrávat hlas nebo hudbu, zjistíte, že si ani zdaleka nevystačíte s vestavěnými mikrofony v počítačích, telefonech nebo v tabletech. Takřka životní nutností se pro vás stane mikrofon externí. Jeden takový vám nyní představíme.

TP-Link Deco M5: náhrada AirPortu s dokonalým pokrytím [Zkušenosti]

Velký dům nebo rozlehlý byt a kvalitní bezdrátové pokrytí internetem jdou jen málokdy ruku v ruce. Naštěstí ale žijeme v jednadvacátém století a stejně jako jiné problémy lze i tento problém vyřešit pohodlně a elegantně.

QNAP TS-453BT3: dokonalé datové úložiště pro síť i Thunderbolt 3 [Zkušenosti]

Síťová úložiště jsou skvělými pomocníky pro ukládání velkého množství dat, ke kterým je zapotřebí přistupovat z několika různých počítačů. Příliš se však nehodí pro náročné činnosti, u nichž záleží na rychlosti přenosu dat. Vedle toho lokální úložiště s Thunderbolt

Harry Potter: Hogwarts Mystery aneb ADHD kouzelníci

Kdo by se nechtěl zúčastnit dobrodružství v Bradavicích. Navléknout hábit, mávnout hůlkou a přidat se do jedné z kolejí. Osobně prozkoumat svět čar a kouzel Harryho Pottera na vlastní kůži. Hra Harry Potter: Hogwarts Mystery pro iOS k tomu přímo

WinZip Mac: věrný a tichý sluha (Zkušenosti)

Světe, div se! WinZip, známý to komprimační software je už i na Mac. Už vás vidím, jak se smějete.

MacBook Air 11“: prověřeno časem (Dlouhodobé zkušenosti)

Nejmenší a nejslabší přenosný počítač Apple jsme po několik měsíců podrobili intenzivnímu testování.

Mobee Magic Charger: pro stále nabitou myš

Multidotyková myš Apple Magic Mouse má ve srovnání s konkurencí jednu podstatnou nevýhodu, kterou je vysoká spotřeba elektrické energie.

Equinux tizi: přijímejte televizi přes Wi-Fi (Zkušenosti)

Nejen iPhone, ale především iPad si velikostí obrazovky přímo říká o proměnu v televizní přijímač.

Mac mini na stereoidech aneb snaha o zotavení SSD disku (část čtvrtá)

V předchozí části tohoto dlouhodobého seriálu, ve kterém po dobu více než jednoho roku mapujeme zkušenost s použitím SSD disku v pořádně namáhaném Macu, jsme se dostali do stádia, ve kterém je další použití našeho disku v

Mac mini na stereoidech aneb zkušenosti po roce s SSD diskem (část třetí)

Věřím, že si vzpomenete na rok starou sérii článků Mac mini na stereoidech, která popisovala zkušenosti s přechodem redakčního Maca mini na moderní paměťový SSD disk. Po roce je nejvhodnější doba na pokračování.

Apple Magic Trackpad: ovládněte dotyky (Zkušenosti)

Multidotykový externí trackpad, který při svém představení dokázal zastínit i inovované iMacy, již na první pohled naznačuje, že ovládání více prsty si nyní mohou užít majitelé všech počítačů. Jak však obstojí v reálném nastazení?

Mac na stereoidech aneb zkušenosti s SSD diskem (část druhá)

Můj život s SSD diskem v Macu mini postupuje kupředu mílovými kroky. Dnes se podívejme, jaké jsou skutečné výkony mnou použitého SSD disku Kingston SSDNow V+ 64GB.

Mac na stereoidech aneb zkušenosti s SSD diskem (část první)

Ačkoli někteří označují paměťové SSD disky za pouhý módní výstřelek, pravdou zůstává, že dokáží výkon počítače nakopnout více, než kterýkoli jiný upgrade. Jak se mi žije s SSD diskem?

Apple Aluminium Remote Control (Zkušenosti)

Hliníkové dálkové ovládání Apple Remote Control se od starších plastových ovladačů liší snad vším. Přečtěte si zkušenosti jednoho z vás s tímto ovladačem.

MacBook White: sněhově bílý génius (Zkušenosti)

V polovině října přišel Apple s omlazením své produktové řady a nejvýznamnějších změn se dočkal základní plastový MacBook. Jak mu tyto změny prospěly?
banner
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.