Bitva internetových prohlížečů i na SuperApple.cz

Dnešní článek Bitva internetových prohlížečů v Česku a na Živě vzbudil ohlas také mezi vámi a mnoho z vás se ptalo, jaké jsou poměry jednotlivých prohlížečů a operačních systémů i zde na SuperApple.cz. A protože si myslím, že by odpověď mohl zajímat i ostatní z vás, nabízím vám ji v tomto článku.

iPhone podporuje multitasking

Nebo je multitasking trošku (nebo úplně) něco jiného, než jak ho znám a co si pod tím představuji. S příchodem WMS7 (smál jsem se asi půl hodiny v kuse při čtení prvních dojmů, a to proti jiným mobilům nic nemám, jen mi nevyhovují, ale rád si přečtu nějaký flame mezi iPhone, WM, Android a jinou komunitou), již nějaký pátek fungujícím Nexus One a očekávaným iPhone OS 4, často se tu tohle magické slovíčko předhazuje, lidé si nadávají, osočují se, kritizují

Vánoční soutěž: vyhrajte profesionální dvoudiskový NAS

Blíží se vánoce a tak bychom měli být obdarováváni. Proč? Protože pocit někoho obdarovat je více, než být někým obdarován. Pojďte si tedy v netradiční vánoční soutěži zasoutěžit o dvoudiskový síťový NAS Netgear Stora.

První den s Datovými schránkami: jak jste na tom?

Datové schránky – projekt, který je nazýván největší revolucí v doručování zásilek – oficiálně odstartovaly. Přestože se Mac OS X nakonec dostal do seznamu oficiálně podporovaných operačních systémů, není jeho využití vůbec jednoduché. A to i přesto, že na přípravu ostrého spuštění měli dodavatelé technologií opravdu hodně času.

S Windows 7 přicházejí i nové Apple reklamy

Apple si včerejší zahájení prodejů konkurenčních operačního systému Windows 7 nemohl nechat ujít a zveřejnil nové reklamy ze známé série Get a Mac. A bere si v nich na paškál nejen Windows 7, ale především switchery obecně. Ono to zní logicky – když už přecházíte z jednoho operačního systému na druhý, proč tedy rovnou nepřejít na Maca? V první reklamě PC slibuje, že nový operační systém již nebude mít chyby a problémy, které měla předchozí verze. A předchozí verze. A