WD MyBook Duo s Thunderbolt portem v prodeji

Nový externí disk My Book Thunderbolt Duo poskytuje  dvojité jištění, flexibilitu, ultrarychlý přenos dat pro vyšší výkon, kapacitu 4 TB nebo 6 TB, nastavitelný dvoudiskový systém RAID 0, 1 a volby typu JBOD, možnosti servisních zásahů a dva porty Thunderbolt pro propojení více úložišt My Book Thunderbolt Duo do řetězce typu Daisy Chaining či pro připojení jiných periférií. 

Technologie Thunderbolt přináší nový způsob jak propojit vysocerychlostní úložiště k jakémukoli stolnímu počítači či notebooku s portem Thunderbolt při současném poskytování nebývalé rychlosti pro multitaskingové úkoly jako jsou střih videa a zpracování hudby, 3D rendrování a dokončování dalších grafických prací při vysokém rozlišení.

“WD Thunderbolt Duo nabízí prostupnost s bleskovou rychlostí v obou směrech a je přesně to, co potřebuji pro organizování, střih a archivaci složitých video projektů v kvalitě HD,“ říká Bruce Dorn, DGA (Director’s Guild of America). „Disk je nastavitelní buď jako RAID 0 nebo RAID 1 a nabízen v kapacitách 4 TB nebo 6 TB. Toto nové úložiště je perfektním řešením pro filmaře, kteří potřebují rychlost při zpracování projektů náročných na čas. ”

“My Book Thunderbolt Duo nabízí vysokou ukládací kapacitu pro kreativní profesionály a nadšence, kteří vytvářejí, zpracovávají či potřebují rychlý přístup k velkým souborům, včetně HD videa, ” říká Jody Bradshaw, generální manažer WD pro řešení spotřebitelských úložišť. “Zdvojené porty Thunderbolt poskutují ohromující flexibilitu při propojení až šesti zařízení My Book Thunderbolt Duo či jiných vysocerychlostních periférií pro rychlý a výkonný datový tok. Kombinace archivování, zálohování, zabezpečení, flexibility a rychlosti dělá z My Book Thunderbolt Duo ideální volbu pro kreativní profesionály, kteří potřebují ukládat, archivovat, zabezpečit a zpracovávat rozsáhlé grafické projekty a projekty v HD. ”

Externí disk My Book Thunderbolt Duo je ideálním řešením „vše v jednom“ pro kreativní profesionály, nadšence a uživatele, kteří vlastní velký objem digitálního obsahu včetně videí, hudby, fotografií. Tento externí disk slouží jako spolehlivý a bezpečný způsob zálohování dat z vašeho počítače při současném nejrychlejším způsobu, jak data načítat z tohoto disku a na tento disk ukládat. Navíc při nastavení RAID 1 je možné vytvářet na tomto úložišti druhou kopii digitálního obsahu pro dvojitě jištěné zálohování a klidné spaní. Úložiště podporuje nastavení JBOD (pro jednotlivé disky přiřadí rozdílné úkoly), což je vynikající možnost pro uživatele, kteří mají na počítačích Mac systém Windows OS.

Další prvky dostupné se zařízením My Book Thunderbolt Duo zahrnují kompatibilitu se systémem Mac OS Time Machine a formátování pro HFS + Journaled for Mac, schopnost datového toku s multipřipojením a 3letou záruku.

My Book Thunderbolt Duo je nyní k dostání u vybraných prodejců v cenách od EUR 599 (4 TB) a EUR 699 (6 TB).

2 komentáře: „WD MyBook Duo s Thunderbolt portem v prodeji

  • avatar
    22. 03. 2012 (19:49)
    Trvalý odkaz

    zase a zase vlada perli – cena o 20% – to vypada jako cena od zlodeju v iStyle , pac v czc ho maji prave o zminovanych 20% lecnejsi

Komentáře nejsou povoleny.