Fórum Archive

SuperApple Magazín 6/2017: Chytří asistenti, nové iPhony i virtuální realita na Macu

Šesté číslo SuperApple Magazínu v roce 2017 přináší velkého průvodce nákupem počítačů Apple. Dozvíte se, jaké máte možnosti i který z aktuálně dostupných modelů je nejvhodnější pro vaše konkrétní potřeby.

Přijďte si pro MacBooky s pořádnou slevou!

Pokud zvažujete nákup MacBooku Air nebo MacBooku Pro s pořádnou slevou, měli byste zamířit do obchodního centra Olympia v Brně. V pátek 12. května zde iStyle otevírá novou Apple prodejnu a u této příležitosti nabízí slevy.

Turecko: země s nádhernou krajinou i bohatou historií

Novým přírůstkem v aplikaci Fripito, která nabízí foto průvodce do mobilů a tabletů, je foto průvodce Tureckem, zemí rozkládající se na dvou kontinentech a okouzlující nádhernou a rozmanitou krajinou i všudepřítomnou bohatou historií. Autorem průvodce je kanadský

Finanční výsledky Applu: je pokles zisku v pořádku?

Apple zveřejnil finanční výsledky za první fiskální čtvrtletí roku 2017. Applu se podařilo zastavit pokles příjmů, přestože k nárůstu čistého zisku oproti očekávání nedošlo. Fungovaly iPhony i Macy, naopak iPady zrychlují svůj propad.

Za krásami Kuby s Fripitem

Kuba je ostrov v karibském moři, který vám nabídne jedinečnou kulturu, přírodu i zajímavé a přátelské lidi. Na první pohled může tato ostrovní země působit chudě a zchátrale, ale jedinečné kouzlo, kterým oplývá, vás dostane na každém rohu.

Podívejte se, jak se na vás chystá iCON [Fotogalerie]

Na festivalu iCON, jehož brány se otevřou již zítra, můžete mimo přednáškových bloků navštívit také výstavu iCON Expo, v rámci které máme i my svůj stánek.

Uživatelé sobě: jak jste na tom s Mountain Lionem a kompatibilitou aplikací?

Již jste přešli na OS X 10.8 Mountain Lion? Podělte se se svými zkušenostmi s ostatními.

Matná fólie pro MacBook Pro (Poradna)

Jaké jsou zkušenosti s matnými fóliemi na lesklé displeje MacBooků Pro i MacBooků? Jaká značka je nejlepší a které se naopak raději vyhnout?

Zavřený MacBook se sám zapíná a přehřívá (Poradna)

Mám potíž s macbookem. Když jej uspím zavřením LCD, tak se tváří že spí (spací dioda pomalu pulzuje) ale zvláštní je že jablíčko na zadní straně LCD cca 1x za pět sekund problikne. Když po čase víko

Dekomprese archivů s českými znaky v názvu (Poradna)

Výsledkem rozbalování archivů s českými znaky v názvu je název s podivnými znaky jako při špatném kódování, což u větších adresářů se spoustou souborů je problém. Co s tím?

První MacBook Pro: jaký vybrat (Poradna)

Chtěl bych požádat o pomoc s výběrem MacBooku Pro. Je to první počítač od Applu, který budu kupovat. Nejradši bych asi 17″, ale možná si vystačím i s 15″. Rozhoduji se totiž proto, že cena 17″ je

Poradna: iPhone s 5 000 SMS hlásí, že je plno…

Jak iPhone se systémem iPhone OS 3.1.2 počítá SMS zprávy? Co vše mezi ně zahrnuje a proč se do iPhonu vešlo „pouze“ pět tisíc testovek? Je to málo, nebo hodně? A kolik textovek máte v telefonu vy?

Poradna: Vytvoření vlastního rozložení kláves

Jak je možné v Mac OS X vytvořit vlastní rozložení klávesnice? Jak psát například čísla bez Shiftu a české znaky naopak zase se Shiftem? Odpověď najdete v naší Poradně.

Poradna: jaké doplňkové ovladače pro Magic Mouse?

Přestože je nová magická myš Apple Magic Mouse schopná nejrůznějších dotykových hmatů a chvatů, Apple ji v operačním systému poněkud zanedbává. A proto se objevila spousta konfiguračních nástrojů třetích stran – který z nich je nejlepší a

Poradna: poraďte čerstvému swticherovi

Každý z nás někdy s Applem začínal a každý z nás potřeboval s něčím pomoci. Jako například nový uživatel MacBooku Pro jménem Arty, který potřebuje naši pomoc.

Nakupujte na iTunes Store hudbu z Čech – a legálně!

Netřeba zmiňovat, že české iTunes poporují bohužel zatím jen App store. Pokud však chcete nakupovat také hudbu, měli jste doposud smůlu, a nebo složitě zakládat bankovní účet v zemi, kde je služba dostupná, což obnášelo výdaje za

Fórum: Jak překopírovat kontakty z Nokie?

Je složité přejít z mobilního telefonu značky Nokia na nový iPhone 3GS? Jak nejlépe provést takový převod tak, aby jej zvládl i laik? Poraďte!

Fórum: zjištění data instalace Mac OS X

banner
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.