Steve Wozniak a jeho úchvatné vystoupení v Německu [Video]

Na letošním veletrhu Cebit vystoupil jako jeden z nejváženějších hostů i Steve Wozniak. Poslechněte si jeho vyprávění.

V rámci veletrhu Cebit, který se letos na jaře konal v německém Hannoveru, vystoupilo na konferenci nazvané Cebit Global Conference mnoho řečníků. Tak říkajíc zlatým hřebem celého večera bylo více než hodinové vystoupení Steva Wozniaka, jednoho ze zakladatelů společnosti Apple a autora prvních dvou jablečných počítačů.

Ve velmi příjemném rozhovoru se dozvíte spoustu zajímavých informací, které vás možná i překvapí. Woz je totiž plný překvapení – dozvíte se například, proč stále nemá rychlé připojení k internetu i jak vnímá internetovou bezpečnost. A ještě mnohem, mnohem víc.

Přestože je video v původním znění, snažili jsme se, abyste mu všichni rozuměli a proto jsme jej nechali přeložit a vyrobili k němu titulky. Zapnete je klepnutím na ikonu se symbolem CC v liště ovládání přehrávače (vedle regulace hlasitosti).

[HTML1]

Poznámka: Autorem vloženého videa je Deutsche Messe AG, Hannover a nevztahuje se na něj licence CC BY-NC-ND 3.0 CZ, pod kterou publikuje SuperApple.cz. Platí pouze pro text doprovodného článku a české titulky k videu.

5 komentářů: „Steve Wozniak a jeho úchvatné vystoupení v Německu [Video]

 • avatar
  19. 11. 2014 (12:20)
  Trvalý odkaz

  pani kluci, udelat titulky byl sice skvely napad, ale me osobne nejedou :(

   • avatar
    19. 11. 2014 (13:45)
    Trvalý odkaz

    OS X 10.10.1, Safari, ikonka zmodra, ale to je vse :(

    • avatar
     19. 11. 2014 (13:48)
     Trvalý odkaz

     Hm, u nás na stejné konfiguraci vše ok. Zkuste třeba vyprázdnit cache prohlížeče nebo jiný prohlížeč, bohužel půjde o lokální záležitost, kterou nedokážeme ovlivnit :(

     • avatar
      19. 11. 2014 (14:01)
      Trvalý odkaz

      Mate pravdu, v chrome jedou bez problemu, bile na polopruhlednem pozadi. V Safari se mi je bohuzel rozjet nepodarilo.

Komentáře nejsou povoleny.