Pouzdra pro iPhone 4 z ručně zpracované kůže

Majitelé mobilních telefonů Apple iPhone 4 už nejsou odkázaní jen na plastové kryty, které mají přístroj ochránit nebo dle doporučení Apple omezit výskyt problémů s vestavěnou anténou.

Značka Krusell nabízí na českém trhu několik modelových řad luxusních designových pouzder, vyrobených z lehkého polykarbonátu a ručně zpracované kůže.

Pouzdra UnderCover pro iPhone 4 mají nízkou hmotnost a tloušťku, takže nedojde k narušení úzkého designu tohoto telefonu. Současně jsou ale použité materiály dostatečné pro ochranu iPhone 4 před běžným poškozením. Pouzdra samozřejmě nijak nebrání plnohodnotnému používání chytrého telefonu.

V nabídce českých distributorů značky Krusell, společností Agora a Sunnysoft, jsou pouzdra UnderCover modelových řad Luna, Dönso, Kalix, Gaia, Luna Nubuck a Coco v cenách od 290 Kč do 400 Kč s DPH.

Jeden myslel na “Pouzdra pro iPhone 4 z ručně zpracované kůže

  • avatar
    31. 12. 2010 (12:34)
    Trvalý odkaz

    pouzdra se mi libi, na strankach sunnysoftu jsem je chvili hledal, filtr na prislusenstvi iphone je nezobrazil, pouzdra dle parametru take ne. podarilo se rucnim vyhledanim slova undercover. v popisu vsak neni o rucnim zpracovani ale hlavne o prave kuzi ani zminka, uvadi naopak „imitace kuze“ Pokud je to opravdu nejaky plast, je to skoda….

Komentáře nejsou povoleny.