Dobrá, a nebude nový Mac Mini vypadat spíše TAKHLE?

Miluju dobu před Keynote. Mlýny fám melou na plné obrátky a snad každý, kdo umí něco v Photoshopu se snaží vyrobit ten nejpřesvěčivější podvrh. A zatímco před rokem všichni spekulovali nad novými přenosnými Macbooky, letos je středem zájmu inovovaný Mac mini. Již dopoledne jsem psal o prvním zajímavém návrhu a ještě není ani půlnoc a máme tu dva další.

mac_mini_rendered

Nejdříve velmi povedená grafika, která využívá rozměrů současného Macu Mini. Odstraňuje ale vrchní plastový kryt a nahrazuje jej Unibody hliníkovým tělem, konektory jsou umístěny v jedné linii u horní části nad výstupem vzduchu z chlazení. Musím říci, že se mi tento návrh líbí, jen ty porty nahoře by byly velmi nepraktické – všechny kabely by totiž vedly dolů a bránily by odvodu ohřátého vzduchu.

new_mac_mini3-520x346

Druhý je hodně podobný dnešnímu prvnímu, je také velmi štíhlý a připomíná spíše zmenšenou Apple TV. Chybí zde však linka (zřejmě výstup vzduchu) v horní části, viditelný také není světelný indikátor. Na obrázku tentokrát není plakát, ale (snad podvrh, snad ne) vyfotografovaná obrazovka úvodní strany Apple.com.

avatar

Vláďa Janeček

Vláďa používá počítače Apple již dvaadvacet let a nestydí se za to. Také již více než dvacet let pracuje jako IT žurnalista. Od roku 2006 vydává SuperApple.cz a mimo něj již deset let vydává také časopisSuperApple Magazín.

banner