Woozzle: cvrnkejte kuličky tak trochu jinak [Zkušenosti]

Logické hry mám rád, a proto jsem zkusil i českou novinku Woozzle, která se nedávno vyhoupla mezi 25 nejstahovanějších aplikací v českém AppStore. Musím se přiznat, že z počátku jsem se trošku nudil, ale to nejspíš proto, že jsem záměr hry příliš nepochopil. To však netrvalo dlouho. Po pár kolech jsem se do posílání kuliček a otáčení koleček s důlky natolik zabral, že jsem hltal jednu úroveň za druhou. O co tedy v této logické rychlovce jde?

BeerStat: alkoholikův pomocník [Zkušenosti]

S blížícími se letními dny a stále se zvyšujícími teplotami bude také narůstat potřeba pravidelného doplňování tekutin. U restaurací a hospůdek se budou znovu objevovat dnes již tradiční zahrádky, které obsadí kolemjdoucí, aby si odpočinuli a zchladili se tekutinou. Tou snad nejprodávanější u nás je kvalitní české pivo. S přehledem, jaké množství pěnivého moku jste již vypili, vám pomůže aplikace BearStat.      

iPad 2: První dojmy

V pátek v pět hodin našeho času to začalo. Hrdě jsme se postavili do řady, tak jako v dalších 24 zemích. Pro ty šťastnější končí období šedých dnů a neklidných nocí. Avšak daleko větší skupina si na toto privilegium musí počkat. No a protože to vypadá na několik týdnů dlouhé období, může se hodit pár řádků, aby to rychleji utíkalo.