Něco pro zasmání

I dnes na spoustě stránek najdeme hlášky typu: „Optimalizováno pro IE 5.5+“. Bohužel je tomu tak. Na stránkách toastytech.com, jsem objevil seznam nejlepších hlášek tohoto typu. Hlašky jsou anglicky a některé opravdu stojí za přečtení.

Co které Visty umí?

Do rukou se mi dostaly některé dokumenty, týkající se operačního systému Windows Vista. V nich byla velmi zajímavá tabulka ve které přesně zjistíte, co která verze OS podporuje a umí. Tak jsem jí pro vás přepsal ;).

Reklama na Zune

Microsoft již dávno zahájil svoji vánoční masáž mozků na nový přehrávač Zune. Našel jsem i jednu z reklam. Microsoft vidí jako velkou výhodu svých přehrávačů v možnosti sdílet muziku pomocí WiFi mezi dvěma zařízeními. Proto se mi na této reklamě hrozně líbilo ztvárnění Zune jako koláčku, který dorůstá i když se rozdělíte. Krásné nemyslíte? :)

Special Vista PC od Dellu

Zajímalo by vás jak vypadá počítač, který je konstruován přímo pro Visty (v tom smyslu, že na tom opravdu půjdou :))? Firma Dell vydala serii Vista PC. Bohužel, bylo vyrobeno pouze pár kusů a firma je neplánuje zařadit do masové výroby. Pár kousků bylo možno vyhrát třeba na serii večírků Microsoftu.

Chassis by Zdeněk Švéda

Asi každý z nás chtěl být někdy popelářem. Hlavně pro ty, které tato představa stále nepustila, přináším tento odkaz. Na stránkách přetaktování.cz jsem objevil starší článek, kde Zdeněk Švéda popisuje, jak vytvářel svoje Chassis alá kontejnér. Velice poutavé a výsledek je vážně super.