Konec mikesh.cz

Jednou to přijít muselo. Asi dříve nebo později každé stránky typu blog zaniknou. Faktorů, které to ovlivňují je hodně a pokud jste na to sám je pravděpodobnost, že s přibývajícím věkem svůj volný čas budete věnovat něčemu jinému. Za poslední půl rok až rok se v mém životě udála spousta změn (stěhovaní, změna práce, pořízení psa, apod.) a nadále již nemám takové nasazení jako dříve. Bohužel, 2. listopadu mi přišla faktura na obnovení domény mikesh.cz v hodnotě 714 Kč a já

Mactracker

Určitě jste někdy bádali nad historií maců. Pokud nad ní bádáte i nyní a chcete se dozvědět nejrůznější parametry o nejrůznějších produktech od Apple, potom je program Mactracker určen přímo pro vás.

Výzva: Týden dospělosti

Už dlouho jsem se chystal napsat příspěvek o nás, „mekařích“. Pozorně sleduji konkurenční blogy i diskuse k příspěvkům. Kdyby si dal nějaký sociolog tu práci a půl roku daný materiál sledoval, došel by podle mě k zjištění, že typický mekař a) nedá na Apple/OS X dopustit, b) nemá rád PC/Win, ačkoli je často vůbec nezná nebo zná z doslechu, c) hájí Apple/OS X za každou cenu, i když občas o své pravdě ani není přesvědčen.

You're Welcome :)

Díky mé zmínce zde se na stránkách WeWantAppleGreece.com v článku Thank You! objevil odkaz na moje stránky mezi odkazy blogerů, kteří podpořili jejich projekt. Tento rok, co se týče Apple store, budou mít štěstí poláci. Doufám, že i nám a Řecku se jednou splní naše přání :).