Jon Prosser předvídá příchod iPadů a Watch Series 6 už zítra. Mark Gurman však krotí očekávání

Informace naznačují, že bychom se už zítra 8. září mohli dočkat nějakých produktů. Otázkou zůstává, zda nejde o přehnaná očekávání.

Jon Prosser, který je známý mnoha spekulacemi a „úniky“, zveřejnil na sociální síti Twitter, že již zítra v úterý 8. září dojde k odhalení některých produktů. Apple má totiž dle jeho zdrojů nachystanou tiskovou zprávu, kterou však zatím není možné otevřít až do 8. září 15 hodin našeho času.

Prosser předpokládá, že by mohlo jít o uvedení nových modelů Apple Watch Series 6 a omlazených iPadů. Zatímco u hodinek je poměrně jasné, že jde o následovníky současných pětek, tak u tabletů dosud není známo. Poslední informace hovoří o aktualizaci jak základních iPadů, tak iPadů Air.

Apple si skutečně nedávno zaregistroval nové modely chytrých hodinek a tabletů v Eurasijské databázi. Množí se také indicie ohledně iPadů, například fotografie manuálů k novým iPadům Air 4.

Prověřený analytik Mark Gurman však brzdí všechna očekávání. Na svém Twitteru naznačil, že místo tiskové zprávy k produktům půjde spíše o pozvánku na tradiční akci Apple (Online) Keynote, ve které Apple představí nejen hodinky a tablety, ale také nové iPhony 12.

Zda bude mít pravdu Jon Prosser nebo Mark Gurman patrně zjistíme už zítra.

Jon Prosser předvídá příchod iPadů a Watch Series 6 už zítra. Mark Gurman však krotí očekávání

MacRumors

avatar

Petr Škuta

Od roku 2009 působím jako redaktor a editor. Ve stejné době jsem rovněž začal používat svůj první MacBook a začal se specializovat na produkty Apple. V minulosti jsem se věnoval kariéře pedagoga, avšak můj zájem o IT vyrostl z koníčku v hlavní pracovní náplň. Nyní se kromě psaní věnuji také konzultacím, poradenství a hlavně školení nejen produktů značky Apple.

banner