Vánoce podle Applu. Slevy v App Store a akce od 24. do 29. prosince

Apple si letos přichystal Vánoční promo nabídku ve svém obchodě s aplikacemi App Store. Ve slevě nebo akci budou různé aplikace a to od 24. do 29. prosince.

Apple už patřičně změnil úvodní kartu App Store a první dvě karty jsou věnovány hře Looney Tunes World of Mayhem a aplikaci Canva.

Ve zmíněné hře nabízí The Holiday Boost Pack, který obsahuje 200drahokamů a je o 60 % levnější než obvykle. Aplikace Canva pak nabízí tříměsíční předplatné za cenu jednoho měsíce.

Ve znamení mikroplateb a předplatného

Bude zajímavé sledovat, zda nabídky na další dny budou kopírovat stejný model a slevy se budou týkat hlavně mikroplateb ve hrách a levnější předplatná.

Zdá se, že nabídka je omezená pouze na iOS a iPadOS App Store, neboť v Mac App Store žádná taková akce v době psaní článku není.

Dává vám taková Vánoční akce smysl anebo jste čekali od Applu něco jiného? Podělte se o názor v komentářích.

avatar

Petr Škuta

Od roku 2009 působím jako redaktor a editor. Ve stejné době jsem rovněž začal používat svůj první MacBook a začal se specializovat na produkty Apple. V minulosti jsem se věnoval kariéře pedagoga, avšak můj zájem o IT vyrostl z koníčku v hlavní pracovní náplň. Nyní se kromě psaní věnuji také konzultacím, poradenství a hlavně školení nejen produktů značky Apple.

banner