SuperApple Magazín 2/2018: 3D tisk na Macu, HomePod, reportáže z veletrhů i DJI Mavic Air

Druhé číslo SuperApple Magazínu v roce 2018 přináší dvě velká témata. Ukáže vám, jak jednoduché je pořídit si 3D tiskárnu a jak k její obsluze použít Maca. Druhé téma pak přináší naše postřehy a dojmy z mezinárodních veletrhů MWC a CES.

Najdete v něm také první reálné zkušenosti s chytrým reproduktorem Apple HomePod i dlouhodobý praktický test virtualizačního nástroje Parallels Desktop.

Na dalších stránkách najdete recenze zajímavých produktů a doplňků pro počítače, tablety i telefony; doporučíme vám i užitečné aplikace a zábavné hry.

Nezapomínáme také na oblíbenou fotografickou sekci, ani na tradiční čtenářskou poradnu či tipy a triky na užitečné aplikace a hry.

Tip: najděte si svůj nejbližší stánek v interaktivní mapě!

S novým rokem přišla také novinka v podobně třetího systému, jehož prostřednictvím můžete zakoupit elektronickou verzi časopisu. Ke stávajícím dvěma systémům Alza Media a eBux.cz tak přibývá třetí, který využívá publikačního systému Triobo. Také jeho prostřednictvím můžete číst časopis nejen prostřednictvím webového prohlížeče, ale i v mobilní aplikaci pro iOS (instalujte zde) i Android (instalujte zde).

[HTML1]

Kam pro časopis

  • Podrobný přehled obsahu najdete na stránce s obsahem časopisu.
  • Náhled všech stránek časopisu najdete zde.
  • Časopis je možné najít jak v síti spolupracujících prodejců, tak do čtvrtka i na novinových stáncích.
  • Můžete si jej také objednat eshopu vydavatele (zde neplatíte žádné poštovné), případně i v elektronické podobě prostřednictvím systému Alza Media, Wooky nebo Triobo.
  • Chcete si časopis předplatit? Pak se musíte podívat sem.