Nakousnuté jablko #6: Chytré hodinky Deveroux etool SW9 [Video]

Šesté nakousnuté jablko je tady a s ním i zkušenosti se společenskými hodinkami Deveroux etool SW9. Ty přestože mají ručičky a vypadají úplně normálně, dokážou nabídnout pěknou řádku chytrých funkcí.

Hodinky od značky Deveroux sázejí na klasický hodinkový vzhled. Mají kovové tělo, kulatý ciferník a skutečně ručičky s přesným hodinovým strojkem. Na první pohled by tak nikdo nepoznal, že na ruce máte hodinky, které umí něco víc. Ale zdání klame. Obsahují ale i chytře skrytý displej, který je vidět pouze tehdy, kdy zobrazuje nějaké informace. Těmi informacemi může být například číslo volajícího u příchozího hovoru, počet kroků, ušlou vzdálenost, počet spálených kalorií i srdeční tep.

Odebírejte má videa a uvidíte vše v předstihu!

Jde tedy o jiný přístup k chytrým hodinkám, než jaký známe kupříkladu od Applu. Zde jsou hodinky primárně skutečně hodinkami, k tomu pak přibírají i funkce zdravotního náramku a základní notifikace. Je škoda, že prozatím jsou v prostředí iOS omezeny příjmem notifikací. Na nápravě se ale prý již pracuje.

Hodinky Deveroux etool SW9 se prodávají v Česku za 3 490 korun.

avatar

Vláďa Janeček

Vláďa používá počítače Apple již dvaadvacet let a nestydí se za to. Také již více než dvacet let pracuje jako IT žurnalista. Od roku 2006 vydává SuperApple.cz a mimo něj již deset let vydává také časopisSuperApple Magazín.

banner