Logicworks pátrá po šéfovi servisu. Jste to vy?

Etnetera Logicworks, s.r.o. je předním profesionálním poskytovatelem firemního Apple servisu na českém trhu. Mezi jeho klienty patří řada filmových produkcí, grafických studií a reklamních agentur, namátkou jmenujme třeba Lucky Man Films, Studio Najbrt nebo Hullabaloo.

Nyní znovu rozšiřuje svůj tým a hledá šéfa servisu. Co taková pozice v Logicworks obnáší? Jaké benefity firma uchazečům nabízí? To nám prozradil její ředitel Ivan Malík.

Nejste klasickým Apple servisem. Čemu se přesně věnujete?
Nejsme žádný reseller nebo opravna. Gró našeho podnikání spočívá v servisu pro firmy, v zaměření na byznys segment. To s sebou přináší komplexnější a komplikovanější problémy. Dobrým příkladem je projekt, kdy jsme propojovali web s databázovým systémem. Konkurence ho odmítla s tím, že nic takového v životě nedělala. My jsme schopni vymyslet nové řešení a implementovat ho.

Pojďme rovnou k věci: jaké jsou klíčové dovednosti šéfa servisu?
logicworks sef servisuPřejeme si kolegu, kterého baví Apple produkty a věnuje se jim i ve volném čase. Znalost Apple serverů je rozhodně výhodou, stejně jako Apple certfikace a zkušenosti z oboru. Nejde však jen o hard skills. Šéf servisu se neobejde bez základních zkušeností s vedením menšího týmu a komunikačních dovedností, které uplatní při jednání s klienty.

Čím se náplň této pozice liší od práce technika?
Šéf servisu je z 80 % technik a ze 20 % lídr. Nejdůležitější je pro nás elán a energie, kterou s sebou přinese. Nic není hned a to si dobře uvědomujeme. Naším cílem je skvělý tým a cesta k němu může být dlouhá. Rádi dáme novému kolegovi prostor i čas pro realizaci jeho vlastních nápadů a pomůžeme mu, kdykoliv to bude potřebovat.

Na co se může nový člen vašeho týmu těšit?
Logo_Logicworks_horizontalni_CMYK
Na každodenní kontakt s nejnovějšími technologiemi, možnosti dalšího sebevzdělávání, získávání certifikátů a naprosto nestandardní finanční bonusy. Na práci ve skvělém týmu který jej podpoří v každé situaci. Velkým lákadlem je stabilní zázemí svobodné firmy Etnetera, jednoho z top 3 zaměstnavatelů studie Best Employers v letech 2010 až 2013. A také na nové prostory holešovického přístavu, které nám otevřely možnosti pro další firemní růst a objevování běžeckých tras.

Mluvil Ivan právě o vás? Logicworks se těší na vaše CV na adrese info@logicworks.cz. Pokud o firmě chcete zjistit víc, podívejte se na její web, Facebook nebo Twitter.