Soutěž o čtyři držáky iGrip pro iPhone i iPad

Celkem čtyři držáky do auta značky iGrip můžete vyhrát v naší soutěži. Máme pro vás dva držáky pro iPhone a dva pro iPad.

Držáky na český trh dodává společnost DATRON TECHNOLOGY Slovensko a seznámit jste se s nimi již mohli i na SuperApple.cz v článku nazvaném iGrip: robustní a spolehlivé držáky iPhonů, iPodů a iPadů do auta.

t5-30410_07

Podmínky a pravidla: Soutěž trvá do 31. prosince 2013 (do půlnoci), výherci budou kontaktováni nejpozději 4. ledna 2014 na zadanou emailovou adresu.  Soutěžíte o tři bezdrátové čtečky Kingston MobileLite Wireless. Z jedné IP adresy mohou soutěžit maximálně tři různí lidé. Ostatní odpovědi ze stejné IP adresy budou považovány za neplatné. Odesláním odpovědi výslovně souhlasíte s tím, že pořadatel soutěže, Jitka Janečková - Vydavatelství, Dražovice 308, 683 01 Rousínov, IČ:75308207 může využít vámi poskytnuté osobní údaje: jméno, příjmení a email k marketingovým nabídkám, a to až do případného písemného odvolání vašeho souhlasu. Osobní údaje mohou být předány společnosti DATRON-TECHNOLOGY s.r.o., A. Hlinku 2, 962 12 Detva k marketingovým účelům, a to až do případného písemného odvolání souhlasu. Režim poskytování osobních údajů se řídí aktuálním zněním Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. Kdykoliv po vašem odmítnutí vám okamžitě přestanou být zasílány všechny nabídky.

avatar

Vláďa Janeček

Vláďa používá počítače Apple již dvaadvacet let a nestydí se za to. Také již více než dvacet let pracuje jako IT žurnalista. Od roku 2006 vydává SuperApple.cz a mimo něj již deset let vydává také časopisSuperApple Magazín.

banner