Vyhrajte 15 navigací Dynavix pro iOS

Již za pár dnů přijdou Vánoce a k těm zkrátka patří dárky. Společně se společností Dynavix vám nadělíme i něco pro vaše mobilní jablečné miláčky.

Nová verze navigací Dynavix pro iOS obsahuje hned několik nových funkcí a drobných vylepšení. Kupříkladu nový dialog výpočtu trasy nebo nové možnosti nastavení na upozorňování na bod zájmu.

I v nové verzi této aplikace mohou uživatelé nadále využívat populární navigační vlastnosti Dynavix, včetně funkce Chytrá trasa, navigaci do jízdních pruhů, asistenta rychlosti se zvukovým varováním, 2D a 3D zobrazení mapy, zobrazení významných budov ve 3D, automatický přepočet trasy, snadný import vlastních bodů zájmu, upozornění na radary a mnoho dalších funkcí, které navigace Dynavix nabízí.

O navigacích Dynavix určených pro iOS se můžete hodně dozvědět jak z našich článků, tak i přímo na stránce k tomu určené: najdete ji na adrese iphone.dynavix.com. Zajímavé informace (například o novinkách nebo akčních slevách) najdete také na Twitter účtu nebo Facebook účtu Dynavixu a určitě nám všem uděláte radost, pokud je zařadíte do svého seznamu sledování.

O co tedy soutěžíme? Celkem o patnáct navigací pro iOS zařízení od společnosti Dynavix, konkrétně je v banku deset navigací Dynavix Central Europe a pět navigací Dynavix Czech Republic.

Aplikace Dynavix je k dostání pro iPhone 4, iPhone 3GS, iPhone 3G, iPad a iPad 2 v App Storu po celém světě.

Hlasovat můžete do středy 21. prosince, výherci budou vylosování a zveřejněni ve čtvrtek 22. prosince. Získaný kód pro stažení navigace zdarma tak můžete i někomu darovat na Štědrý večer.

Soutěž již skončila, díky za vaši zájem. Seznam výherců najdete zde.