Softwarový výběr: 17. týden [2011]

Jaké zajímavé softwarové novinky nebo aktualizované verze známých aplikací přinesl minulý týden? V obnovené týdenní sérii softwarových výběrů jme vybrali jsem pro vás ty, které by vás – jak doufám – mohly zaujmout.

WindowFlow

Aplikace WindowFlow nabízí zajímavou alternativu k přepínání mezi okny aplikace. Prostřednictvím klávesové zkratky můžete rychle přepínat mezi okny rychleji, než prostřednictvím Exposé.

Mac OS X 10.6 / zdarma

Calendar

Praktická a graficky povedená utilita, která přestěhuje vaše kalendářové události do horního menubaru.

Mac OS X 10.6.6 / zdarma

Photo Album

Photo Album je elegantní a povedený tvůrce online fotoalb. Podporuje základní editaci fotografií, mobilní zařízení i populární služby Picasa nebo Flickr.

Mac OS X 10.6 / zdarma

Garmin Training Center

Aplikace Garmin Training Center je určena všem, kteří chodí, jezdí nebo běhají s GPS zařízeními od společnosti Garmin. Pomáhá s plánováním tras, udržováním databáze dosažených výkonů a spoustu dalšího.

Mac OS X 10.5.8 / zdarma

PacketScope

PacketScope je monitorem veškerého síťového provozu na vašem počítači. Dokáže sledovat kterékoli ze systémových síťových rozhraní, získáte přehled o adresách, na které se vaše jednotlivé aplikace připojují a spoustu dalšího.

Mac OS X 10.6.6 / komerční

MKV2M4V

Máte videa ve formátu .mkv a chcete je převést do formátu MP4 vhodného například pro iOS zařízení? Pak můžete sáhnout po jednoduché konverzní utilitě MKV2M4V.

Mac OS X 10.6 / komerční

StuntMANIA Reloaded

Pokud si chcete jednou za čas u počítače odreagovat, pak je zajímavou volbou zařídit si autíčka StuntMANIA Reloaded. Jezdíte krajinou, skáčete přes překážky, prolétáváte teleporty a sbíráte body. Co psát více?

Mac OS X 10.6.6 / komerční

avatar

Vláďa Janeček

Vláďa používá počítače Apple již dvaadvacet let a nestydí se za to. Také již více než dvacet let pracuje jako IT žurnalista. Od roku 2006 vydává SuperApple.cz a mimo něj již deset let vydává také časopisSuperApple Magazín.

banner