Vánoční soutěž: udělejte si radost a vyhrajte přenosný skener Canon imageFORMULA P-150M pro Mac

Zajímavý model přenosného skeneru imageFORMULA P-150M společnosti Canon plně podporuje také operační systém Mac OS X a vy jej právě nyní můžete vyhrát v naší soutěži.

Tento skener je sice na trhu již nějakou chvíli, nyní však Canon připravil také inovovanou verzi plně určenou právě pro naše počítače s operačním systémem Mac OS X. Právě tuto podporu značí písmeno M na konci číselného označení.

Skener vychází ze vzhledu a vlastností modelu imageFORMULA P-150. V černém těle kompaktivních rozměrů nabídne možnost barevného skenování rychlostí až patnáct stran za minutu a pro svůj chod si vystačí pouze s napájením z USB portu.

Základem této novinky je software CaptureOnTouch, který umožňuje pohodlné skenování s předem nakonfigurovanými skenovacími úlohami, včetně skenování přímo do aplikace iPhoto. Automatickou synchronizací s iPhotem pak můžete tyto naskenované dokumenty automaticky během chvíle přenést do svých iOS zařízení, například do iPhonu nebo na displej iPadu.

Software podporuje také externí aplikace a dokáže snadno skenovat přímo do aplikace Evernote, pokud ji máte na svém Macu nainstalovánu. Součástí je také aplikace BizCard Reader na čtení vizitek a PageManager pro správu digitálních dokumentů.

V současné době také probíhá kampaň, v rámci které získáte ke každému skeneru zakoupenému do 15. ledna příštího roku stylové pouzdro. Pro účast v této akci je zapotřebí pouze registrace na adrese www.p150scan.com.

Cena skeneru je 7 069 korun a vy jej můžete získat zcela zdarma v naší soutěži.

(ne)Tradiční vánoční soutěž SuperApple.cz

Pravidelně vám vždy před vánoci přinášíme soutěž s velmi netradičními vánočními pravidly. Máme ji zde i letos a tentokrát s hodnotnou cenou – cestovním skenerem přímo pro Mac. Pravidla této soutěže jsou jednoduchá a zaručují vám dobrý pocit i v případě, že právě nevyhrajete :)

Pravidla Vánoční soutěže SuperApple.cz s Canonem

  • přispějete částkou alespoň 50 korun na vámi vybranou dobrovolnou činnost (fond, nadace, neziskovka, dětský domov, nemocnice, apod.),
  • pošlete na email vanoce@superveci.cz info kolik a kam jste přispěli, do předmětu zadejte SOUTEZ,
  • přesně na Štědrý den dopoledne se zde na SuperApple.cz dozvíte, kolik jsme celkem přispěli dobrým věcem a navíc můžete sledovat v přímém přenosu losování výherce.

Tak co vy na to? V každém případě dobrý pocit zaručen, vždyť kdy jindy pomoci dobré věci, když ne teď, na Vánoce. Bude zajímavé sledovat, zda vyvážíme cenu skeneru svými dary.

avatar

Vláďa Janeček

Vláďa používá počítače Apple již dvaadvacet let a nestydí se za to. Také již více než dvacet let pracuje jako IT žurnalista. Od roku 2006 vydává SuperApple.cz a mimo něj již deset let vydává také časopisSuperApple Magazín.

banner