Blog: za SuperApple.cz přehlednější

Když jsem k prvnímu lednu letošního roku pouštěl do světa SuperApple.cz, čekal jsem jeho redesign nejpozději do několika týdnů. A vidíte, je to již více než devět měsíců a dočasná šablona vydržela celou tu dobu. Nebyla však přehledná tak, jak bych si původně představoval – a to především úvodní strana byla přeplácána až běda. Barevná kombinace zelené a modré byla také taková – no jak to říci – nijaká. Porovnejte sami a následujících obrázcích:

Skitch SuperApple.cz

Nový vzhled se snaží být přehlednější, vzdušnější a lépe zobrazitelný na noteboocích s menším vertikálním rozlišením displeje. Přehled kategorií se zjedodušil a přesunul dolů pod vybrané články, přehlednější nyní jsou také komentáře. S drobnostmi se zřejmě bude ještě trochu hýbat, nečekal bych ale nic převratného.

S čím však mám dilema, to je otázka: dát k článkům na titulní straně také ikony, nebo ne? Prozatím jsem od toho upustil (líbí se mi vzdušnější design bez ikon), ale pro srovnání jsem je v sekci Tipy & triky nechal. Můžete tak srovnat oba druhy výpisů a poté mi říci, který se vám líbí více.

Chcete ikony u výpisu obrázků na titulní straně?

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...

Doplněno: dokáže někdo ze znalejších poradit, proč jsou fonty u titulků článků (H2) ve Firefoxu zobrazeny správně, zatímco Safari tam cpe nějaký nehezký patkový font? Co změnit v CSS?