ProRes, ProRAW a vylepšení klíčenky v nové verzi iCloud pro Windows

Apple vydal aktualizaci své doprovodné aplikace iCloud určené pro operační systém Windows. Uživatelé se mohou těšit na podporu formátů Apple ProRes a ProRAW. Vylepšení se dočkala také klíčenka.

Nová verze aplikace iCloud 13 je k dispozici v obchodu Microsoft Store na Windows. Přináší podporu formátů Apple ProRes a Apple ProRAW, do kterých zaznamenávají obrazové informace iPhony. Před touto aktualizací nebylo možné tyto formáty ve Windows nativně otevřít.

Apple také zapracoval na funkcionalitě sdílených složek. Nyní je možné přidávat a odebírat účastníky, kterým složku zpřístupníte i z Windows.

Novinky se týkají také Klíčenky na iCloudu. Ta nyní nejenom, že synchronizuje hesla z mobilního Safari do Microsoft Edge / Google Chrome, ale umí také přímo generovat silná hesla. Hesla vytvořená ve Windows se pak zpětně synchronizují do mobilních zařízení.

Apple rovněž opravil několik bezpečnostních chyb.

Používáte iCloud pro Windows? A jak jste spokojení? Podělte se s námi v komentářích.

ProRes, ProRAW a vylepšení klíčenky v nové verzi iCloud pro Windows
ProRes, ProRAW a vylepšení klíčenky v nové verzi iCloud pro Windows
avatar

Petr Škuta

Od roku 2009 působím jako redaktor a editor. Ve stejné době jsem rovněž začal používat svůj první MacBook a začal se specializovat na produkty Apple. V minulosti jsem se věnoval kariéře pedagoga, avšak můj zájem o IT vyrostl z koníčku v hlavní pracovní náplň. Nyní se kromě psaní věnuji také konzultacím, poradenství a hlavně školení nejen produktů značky Apple.

banner