Apple připravil novou stránku pro účty. Už jste ji zkoušeli?

Apple zcela přepracoval stránku pro správu Apple ID. Přichází svěží vzhled, který je plně responzivní a uživatel najde všechny důležité funkce pod jednou střechou.

Úvodní stránka dostala nové logo s tečkami okolo a doplňujícími popisky o tom, k čemu vlastně slouží. Pak se stačí následně přihlásit a můžete všechny zmíněné vychytávky začít používat.

V levém sloupci máte názvy kategorií a pravý sloupec nabízí jednotlivé funkce ve formátu „kartiček“ s doplňujícími údaji. Snadno tak zjistíte obecné informace, změníte heslo, nastavíte dvoufaktorové ověření, podíváte se na služby autorizované přes „Přihlásit se přes Apple“ nebo třeba obnovíte data z iCloudu.

Stránka vypadá skvěle na Macu, iPadu a iPhone, takže ji můžete směle využívat skrze libovolné zařízení.

Co říkáte na redesign? Vyzkoušejte na https://appleid.apple.com/ .

Apple připravil novou stránku pro účty. Už jste ji zkoušeli?
avatar

Petr Škuta

Od roku 2009 působím jako redaktor a editor. Ve stejné době jsem rovněž začal používat svůj první MacBook a začal se specializovat na produkty Apple. V minulosti jsem se věnoval kariéře pedagoga, avšak můj zájem o IT vyrostl z koníčku v hlavní pracovní náplň. Nyní se kromě psaní věnuji také konzultacím, poradenství a hlavně školení nejen produktů značky Apple.

banner