Apple oznámil Keynote 18 října s mottem „Unleashed“. Očekávají se nové MacBooky Pro

Apple oznámil svou druhou podzimní Keynote. Tentokrát má motto „Unleashed“ a bude už příští týden 18. října. Na co se těšit?

Analytici se opět trefili a letos nás tak čeká už druhá podzimní Keynote. Ta říjnová bude 18. října v pondělí v 19 hodin našeho času. Motto „Unleashed“ lze volně přeložit jako „uvolněný“ a tedy patrně jde o odkaz na nové procesory Apple Silicon.

Spekulace už dlouho hovoří o chystaných MacBoocích Pro 14“ a 16“. Ty mají mimo jiné mít tenčí rámečky okolo displeje, obrazovky typu miniLED (jako má iPad Pro 12,9“), HDMI a čtečku SD karet. Prý přijdou o Touch Bar a naopak se vrátí nabíjecí konektor MagSafe.

Kromě počítačů se stále také mluví o AirPods třetí generace, které mají vycházet z designu AirPods Pro, ale postrádat funkce jako je potlačení hluku.

Mezi nepodložené a „divoké“ spekulace pak patří nový Mac Pro včetně menší verze, rychlejší Mac mini „Pro“.

Velký otazník visí nad skutečnou dostupností nových produktů, jelikož se poslední dobou proslýchá, že nedostatek čipů už výrazně zasáhl i samotný Apple. Uvidíme, jak rychle budou představené novinky dostupné na trhu. 

Apple oznámil Keynote 18 října s mottem „Unleashed“. Očekávají se nové MacBooky Pro
avatar

Petr Škuta

Od roku 2009 působím jako redaktor a editor. Ve stejné době jsem rovněž začal používat svůj první MacBook a začal se specializovat na produkty Apple. V minulosti jsem se věnoval kariéře pedagoga, avšak můj zájem o IT vyrostl z koníčku v hlavní pracovní náplň. Nyní se kromě psaní věnuji také konzultacím, poradenství a hlavně školení nejen produktů značky Apple.

banner