Apple srazy

Pod názvem „SuperApple na cestách“ připravujeme sérii neformálních komunitních srazů všech uživatelů a fandů produktů s nakousnutým jablkem v regionech.

Navazujeme tak na legendární brněnské Apple srazy, které se vždy těšily obrovskému zájmu. Avšak tentokrát se nebudeme zaměřovat pouze na Prahu a Brno, ale tentokrát přijdeme my za vámi a pravidelně uspořádáme společný Apple sraz v jednom z měst naší republiky.

SuperApple na cestách: České Budějovice 2013

Kdy: 31. ledna 2013 v 18:00, Kde: vinárna SOLNICE

Nejnovější Apple sraz ze série SuperApple na cestách se uskuteční v prostorách vinárny Solnice na ulici Česká ve čtvrtek 31. ledna, jen kousek od hlavního náměstí. Více informací o tomto srazu najdete v tomto článku.

Těšíme se na vás!

SuperApple na cestách: Ostrava 2012

Kdy: 29. listopadu 2012 v 17:00, Kde: restaurace Třebovický mlýn
Druhý Apple sraz ze série SuperApple na cestách se uskutečnila v prostorách restaurace Třebovický mlýn ve čtvrtek 29. listopadu. Přečtěte si reportáž z této akce.

SuperApple na cestách: Olomouc 2012

 Kdy: 11. října 2012 v 17:00, Kde: restaurace Goliáš

První Apple sraz ze série SuperApple na cestách se uskutečnil jedenáctého října v restauraci Goliáš v Olomouci. Přečtěte si reportáž z této akce.

Přijďte si s námi a ostatními uživateli popovídat a probrat vše, co vás zajímá nebo i trápí. Podrobné informace, místa a termíny srazů můžete sledovat jak na této stránce, tak i na našem Facebook účtu.

Příští Apple sraz by měl být ve městě:

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Fotogalerie z Apple Srazů: Ostrava 2012

Olomouc 2012

Partnerem série SuperApple na cestách je továrna na placky Badgees, která pro každého účastníka vyrobila vzpomínkovou placku.