WWDC 2021 potvrzeno. Vývojáři se mohou těšit 7. června a opět online

Letošní vývojářská konference WWDC 2021 bude opět zcela online formou. Odstartuje hned druhý červnový týden.

Apple rozesílá pozvánky registrovaným vývojářům a zve je, aby se zúčastnili WWDC 2021. Letos bude konference opět zcela online a bez poplatků za účast. Kromě hlavní Keynote budou k dispozici také semináře a konzultace, které se budou týkat nových technologií.

Letošní WWDC začíná v pondělí 7. června a potrvá až do pátku 11. června. Kromě standardních vývojářských přednášek a seminářů bude k dispozici opět soutěž pro studenty programující v jazyce Swift. Ti mohou své výtvory zaslat do 18 dubna.

Pro nás uživatele bude patrně nejzajímavější představení nových operačních systémů iOS 15, iPadOS 15, macOS 12, tvOS 15 a watchOS 8. Možná se dočkáme také nového hardware, zejména pokud neproběhne jarní keynote. Necháme se překvapit.

WWDC 2021 potvrzeno. Vývojáři se mohou těšit 7. června a opět online
avatar

Petr Škuta

Od roku 2009 působím jako redaktor a editor. Ve stejné době jsem rovněž začal používat svůj první MacBook a začal se specializovat na produkty Apple. V minulosti jsem se věnoval kariéře pedagoga, avšak můj zájem o IT vyrostl z koníčku v hlavní pracovní náplň. Nyní se kromě psaní věnuji také konzultacím, poradenství a hlavně školení nejen produktů značky Apple.

banner