Apple oznámil konání zářijového eventu. Nové iPhony budou představeny už 15. září a celá akce bude online

Apple dnes oznámil formou tiskové zprávy termín konání tradiční Keynote. Představení nových jablečných produktů se dočkáme už příští týden. 

Dle očekávání Apple vydal tiskovou zprávu, ve které potvrdil veškeré dohady o konání tradiční zářijové Keynote. Ta se bude konat už v úterý 15. září v 19:00 našeho času. Akce bude online přenášena ze Steve Jobs Theater v Cupertinu. 

Očekává se, že formát Keynote bude kopírovat poslední velkou událost– vývojářskou konferenci WWDC 2020. Je velmi pravděpodobné, že celá prezentace bude předtočená anebo bude alespoň obsahovat předtočené části. 

Letos se očekává hned čtveřice nových iPhonů 12, nový model Apple Watch Series 6, aktualizované základní iPady, modernizovaný iPad Air 4 a chytré lokalizační štítky Air Tags. 

Co nakonec Apple skutečně představí zjistíme už příští týden. 

Apple

avatar

Petr Škuta

Od roku 2009 působím jako redaktor a editor. Ve stejné době jsem rovněž začal používat svůj první MacBook a začal se specializovat na produkty Apple. V minulosti jsem se věnoval kariéře pedagoga, avšak můj zájem o IT vyrostl z koníčku v hlavní pracovní náplň. Nyní se kromě psaní věnuji také konzultacím, poradenství a hlavně školení nejen produktů značky Apple.

banner