Apple uvolnil vlnu aktualizovaných aplikací. Patrně řeší chybu „Tuto aplikaci s vámi už nikdo nesdílí“

Už v průběhu včerejšího dne Apple uvolnil velkou vlnu aktualizovaných aplikací. Firma sice nesdílela žádné informace, ale patrně jde o řešení aktuálního chybového hlášení. 

Jak jsme včera informovali, řada uživatelů zaznamenala problém při spouštění aplikací. Ty místo načtení zobrazily pouze varovné hlášení “Tuto aplikaci s vámi již nikdo nesdílí” a následně se ukončily. Postižena byla zařízení jak s iOS / iPadOS 13.4.1, tak nejnovějším iOS / iPadOS 13.5. 

Apple ještě v průběhu včerejšího dne uvolnil značnou vlnu aktualizací pro aplikace v App Store. Mnozí uživatelé hlásili desítky až stovky aktualizovaných aplikací. 

Někteří vývojáři se domnívají, že možná vypršely autorizační certifikáty a přihlašovací údaje. Apple je obnovil a přiložil formou aktualizace aplikací. Firma samotná však žádné informace nesdílela. 

Tuto aplikaci s vámi již nikdo nesdílí. Nová chyba v iOS (řešení)
avatar

Petr Škuta

Od roku 2009 působím jako redaktor a editor. Ve stejné době jsem rovněž začal používat svůj první MacBook a začal se specializovat na produkty Apple. V minulosti jsem se věnoval kariéře pedagoga, avšak můj zájem o IT vyrostl z koníčku v hlavní pracovní náplň. Nyní se kromě psaní věnuji také konzultacím, poradenství a hlavně školení nejen produktů značky Apple.

banner