AirPods budou opět hitem. Prodeje zvyšuje i nová verze AirPods Pro

Apple poslední dobou sází na příslušenství. A dělá dobře, neboť se mu v tomto segmentu velmi daří. Úspěšné jsou nejen chytré hodinky Apple Watch, ale také bezdrátová sluchátka AirPods.

Dle odhadů analytiků je už nyní vysoká poptávka po bezdrátových sluchátkách AirPods. Navíc díky příchodu nové generace v podobě AirPods Pro jsou očekávány dvojnásobné prodeje sahající až k 60 milionům kusů. Zdroje Bloombergu tak potvrzují pozitivní ohlasy prodejů. 

AirPods budou opět hitem. Prodeje posiluje i nová verze AirPods Pro

Apple s novou generací vsadil na špuntová sluchátka. Právě díky této verzi dosáhl aktivního potlačení hluku, což je hlavní tahák novinky. AirPods Pro sice začínají na 7 290 Kč, ale v kategorii „True Wireless“ (tedy dvě samostatná sluchátka bez propojovacího kabelu) příliš konkurence nemají.

Vánoční sezóna je teprve před námi, takže „nositelná elektronika“ jako jsou právě AirPods nebo Apple Watch ještě mohou dále růst.

Ostatně tato kategorie poslední roky už dávno přeskočila například prodeje Maců.

MacRumors

avatar

Petr Škuta

Od roku 2009 působím jako redaktor a editor. Ve stejné době jsem rovněž začal používat svůj první MacBook a začal se specializovat na produkty Apple. V minulosti jsem se věnoval kariéře pedagoga, avšak můj zájem o IT vyrostl z koníčku v hlavní pracovní náplň. Nyní se kromě psaní věnuji také konzultacím, poradenství a hlavně školení nejen produktů značky Apple.

banner