Apple spustil servisní program pro iPhony 6S a 6S Plus

Apple spustil servisní program pro iPhony 6S a 6S Plus, které mají potíže při zapnutí a nenastartují.

Program mohou využít majitelé iPhonů 6S a iPhonů 6S Plus prodávaných od srpna 2018 do srpna 2019. Týká se těch zařízení, která mají potíže po zapnutí a často vůbec nenastartují. Apple uvádí jako důvod selhání některých komponent. Dle vyjádření se to však děje pouze u malé části všech smartphonů.

Apple spustil servisní program pro iPhony 6S a 6S Plus

Apple připravil speciální webovou stránku s pokyny (odkaz), kde rovněž můžete ověřit sériové číslo vašeho iPhonu 6S nebo iPhonu 6S Plus.

Pokud sériové číslo spadá do programu, můžete se zařízením navštívit autorizovaný servis a celá oprava bude zdarma. Program se vztahuje na zařízení od první koupě u autorizovaného prodejce, ale nejdéle po dobu dvou let od zakoupení. Platnost programu tedy vyprší v srpnu 2021.

Pakliže vaše zařízení splňuje podmínky a sériové číslo bude ověřeno, servisního programu využijte.

avatar

Petr Škuta

Od roku 2009 působím jako redaktor a editor. Ve stejné době jsem rovněž začal používat svůj první MacBook a začal se specializovat na produkty Apple. V minulosti jsem se věnoval kariéře pedagoga, avšak můj zájem o IT vyrostl z koníčku v hlavní pracovní náplň. Nyní se kromě psaní věnuji také konzultacím, poradenství a hlavně školení nejen produktů značky Apple.

banner