Údajné formy nových iPhonů 2019 potvrzují současný design a tři čočky fotoaparátů

Internetem začaly kolovat obrázky forem iPhonů 2019, které jsou využívány výrobci příslušenství. Podoba forem potvrzuje předchozí domněnky o designu.

Server SlashLeaks uveřejnil obrázky forem iPhonu XI a XI Max, které by měly odpovídat smartphonům, jenž přijdou v září. Výrobci příslušenství využívají tyto formy například při výrobě pouzder a krytů.

Dle forem lze jednoduše odhadnout, že žádná velká designová změna nepřijde, zejména co se týče přední strany telefonu. Zadní strana by pak měla opravdu přinést hned tři čočky fotoaparátu ve čtvercovém výstupku.
Tento design už jsme mohli vidět před pár měsíci na různých renderech.

Pakliže jsou opravdu skutečné a formy vychází z těch, které mají k dispozici výrobci příslušenství, design letošní generace iPhonů by mohl být potvrzen.

Formy už v minulosti potvrdily design

I přes notnou dávku skepticismu musíme uznat, že minulý rok se touto dobou začaly na internetu objevovat podobně přesné makety iPhonů XS, XS Max a XR. Ty se nakonec ukázaly jako pravdivé, takže bychom příspěvek ze SlashLeaks úplně nezatracovali, ač o věrnosti můžeme pochybovat.

S blížícím se létem, kdy se očekává zahájení výroby nových iPhonů, bude patrně podobných úniků ještě přibývat.

Zdroj: MacRumors

avatar

Petr Škuta

Od roku 2009 působím jako redaktor a editor. Ve stejné době jsem rovněž začal používat svůj první MacBook a začal se specializovat na produkty Apple. V minulosti jsem se věnoval kariéře pedagoga, avšak můj zájem o IT vyrostl z koníčku v hlavní pracovní náplň. Nyní se kromě psaní věnuji také konzultacím, poradenství a hlavně školení nejen produktů značky Apple.

banner