SuperApple Magazín 4/2018: testy externích grafických karet i nejlepší zvuk na cesty

Čtvrté číslo SuperApple Magazínu v roce 2018 přináší na devadesáti dvou stranách jedinečný mix informací o novinek z Apple světa.

V hlavním tématu čísla se věnujeme externím grafickým kartám, které můžete použít pro zvýšení grafického výkonu většiny moderních Maců. Dozvíte se nejen informace o použitých technologií, ale nabídneme vám i srovnávací test jediných dvou externích grafických boxů, které můžete v Česku zakoupit.

Další téma se zaměřuje na novinky a informace, které přinesla vývojářská konference Applu WWDC 2018. Dozvíte se, co vše přinesou nové verze operačních systémů i na jakých technologiích pracují v Applu do budoucna.

Ve velkém testu jsme srovnali Bluetooth reproduktory od dvou tisíc, samozřejmě jako doplněk ke klasickým redakčním testům zajímavých produktů a příslušenství jak pro počítače, tak i pro tablety a telefony.

Nezapomínáme také na oblíbenou fotografickou sekci ani na tradiční čtenářskou poradnu či rozšířené tipy a triky na užitečné aplikace a hry.

Tip: najděte si svůj nejbližší stánek v interaktivní mapě!

S novým rokem přišla také novinka v podobně třetího systému, jehož prostřednictvím můžete zakoupit elektronickou verzi časopisu. Ke stávajícím dvěma systémům Alza Media a eBux.cz tak přibývá třetí, který využívá publikačního systému Triobo. Také jeho prostřednictvím můžete číst časopis nejen prostřednictvím webového prohlížeče, ale i v mobilní aplikaci pro iOS (instalujte zde) i Android (instalujte zde).

[HTML1]

Kam pro časopis

  • Podrobný přehled obsahu najdete na stránce s obsahem časopisu.
  • Náhled všech stránek časopisu najdete zde.
  • Časopis je možné najít jak v síti spolupracujících prodejců, tak do čtvrtka i na novinových stáncích.
  • Můžete si jej také objednat eshopu vydavatele (zde neplatíte žádné poštovné), případně i v elektronické podobě prostřednictvím systému Alza Media, Wooky nebo Triobo.
  • Chcete si časopis předplatit? Pak se musíte podívat sem.