iWant Apple Premium Reseller otevírá prodejnu v Jihlavě. Buďte u toho

Jeden z největších českých Apple Premium Resellerů iWant otevírá svou prodejnu na Vysočině a jako vždy bude tato akce ve velkém stylu.

Novou prodejnu najdete v Cityparku Jihlava a pokud máte zájem o speciální akce a velká zvýhodnění, přijďte 27. 10. v 16 hodin právě do naší nově otevřené prodejny. Na každého se dostane.

Bohatý program zajistí známý moderátor spolu DJem, který bude hrát k poslechu a navození příjemné atmosféry.

Prvních 50 nakupujících zákazníků dostane originální iWant tašku plnou stylových dárků. Každý nakupující zákazník navíc získá možnost vyhrát zapůjčení vozu MINI Cooper Countryman na celý víkend.

Zajímavé akce a skvělá zábava. V tomto duchu se bude nést otevření nové prodejny iWant Jihlava v Cityparku, tak dorazte všichni.

Na jaké zvýhodnění* se můžete těšit?

  • MacBook Air 13” za 21 990 Kč
  • Na všechny Macy sleva 20 %
  • Na produkty Beats a příslušenství sleva 20 %
  • Na iPhony, iPady a Apple Watch sleva 10 %
  • Možnost vyhrát víkend s novým MINI Cooper Countryman
  • Více informací na www.iwant.cz/jihlava

Co je iWant?

iWant je jedním z největších českých Apple Premium Resellerů na území České republiky. V současné chvíli provozuje sedm kamenných prodejen po celé ČR, toto číslo ale stále roste. Jihlavská prodejna se stane osmou prodejnou a zároveň prvním místem na Vysočině, kde budete moci koupit produkty Apple od prodejce s prestižní certifikací Apple Premium Reseller.

Krom kamenných prodejen iWant provozuje eshop, na němž můžete s maximálním komfortem zakoupit nové produkty od Applu z pohodlí vašeho domova.

Prodejem to ale nekončí. Pokud máte staré zařízení Apple, iWant ho od vás vykoupí a nabídne vám nejlepší možnou cenu nebo zlevní některý z nových produktů. Seženete zde certifikované příslušenství šité na míru portfoliu značky.

Pokud si s novým zařízením nevíte rady, vyškolení certifikovaní konzultanti vám se vším poradí. Chcete-li hlouběji proniknout do světa Apple, nabízí se celá řada seminářů, které můžete bezplatně navštívit.

* Sleva na Mac (MacBook, iMac, Mac mini, Mac PRO) se vztahuje na nové nezlevněné modely 2017. MacBook Air 13“ 128 GB MQD32CZ/A již obsahuje slevu přímo v ceně. Slevy se vztahují pouze na skladové zásoby na prodejně a od každého produktu lze na IČO pořídit maximálně 2 kusy. Sleva 10 % se nevztahuje na iPhone 8 a iPhone 8 Plus.