Nejen Apple bude mít klávesnici pro iPad Pro

Dnes se v Česku začíná prodávat nový iPad Pro a klávesnice v pouzdře Smart Keyboard stále ještě není dostupná. Podle Applu bude k dispozici až koncem měsíce a pouze s anglickým rozložením kláves. Konkurence však nespí a Logitech představil své vlastní řešení již nyní.

Jsou jimi kryt s podsvícenou klávesnicí Logi CREATE Backlit Keyboard Case with Smart Connector a ochranné pouzdro se stojánkem Logi CREATE Protective Case with Any-angle Stand. Kryt s klávesnicí Logi CREATE Keyboard Case je první klávesnicí od externího dodavatele na trhu, která využívá nové rozhraní společnosti Apple s názvem Smart Connector, díky němuž již není nutné klávesnici zapínat, připojovat nebo dobíjet.

Oba produkty s označením Logi CREATE nabízejí štíhlou a odlehčenou ochranu přední i zadní části iPadu Pro a pevně tkané špičkové tkaniny chrání před náhodnými nárazy, poškrábáním a politím. Hlavní vlastnosti krytů jsou následující:

Kryt a podsvícená klávesnice Logi CREATE s rozhraním Smart Connector

Kryt s podsvícenou klávesnicí Logi CREATE Backlit Keyboard Case je navržen exkluzivně pro spolupráci s novým rozhraním společnosti Apple Smart Connector pro zajištění bezproblémové komunikace mezi iPadem Pro a klávesnicí. Díky využití možností technologie Smart Connector se klávesnice Logi CREATE automaticky zapne a bezpečně spojí s iPadem Pro, jakmile bude uvedena do polohy pro psaní – není nutné ji párovat přes rozhraní Bluetooth®. A protože je klávesnice napájena z iPadu Pro, již nikdy nemusíte myslet na její dobíjení.

Logitech_Create_KB_Case31

Podsvícená klávesnice Logi CREATE Backlit Keyboard Case je vytvořena pro větší produktivitu. Má intuitivně rozložené klávesy s plnou velikostí 19 mm a nastavitelné podsvícení, což vám pomůže plně využít větší pracovní prostor iPadu Pro a nové funkce systému iOS 9. Díky klávesovým zkratkám operačního systému iOS máte ovládání a možnosti vašich oblíbených aplikací na dosah konečků prstů – můžete aktivovat vyhledávání a ovládat multimédia, aniž byste museli sejmout ruce z klávesnice. Kryt umožňuje postavit iPad Pro ve dvou úhlech, takže můžete naplno vychutnat jeho velký a krásný displej, ať již budete odpovídat na něčí příspěvek, sledovat videa nebo budete používat Apple Pencil pro zápis poznámek.

Logitech_Create_KB_Case51

Doporučená maloobchodní cena krytu s podsvícenou klávesnicí Logi CREATE Backlit Keyboard Case je 4 090 Kč. V Evropě bude k dispozici s rozložením kláves pro UK, Německo, Švýcarsko, Itálii, Španělsko a společným pro všechny severské země.

Ochranný kryt Logi CREATE Protective Case se stojánkem Any-angle

Ochranný kryt Logi CREATE Protective Case se stojánkem Any-angle se přizpůsobí jakékoli situaci, v níž se můžete octnout. Flexibilní stojánek krytu má skrytý pant, jenž pevně udrží váš iPad Pro v dokonalém pozorovacím úhlu v rozmezí 60 stupňů. Můžete svůj iPad Pro postavit vzpřímeně, když chcete pohodlně sledovat film, nebo téměř naplocho, pokud budete chtít používat Apple Pencil – na výběr máte úhly vhodné téměř pro každou činnost nebo pracovní prostředí. Kryt Logi CREATE chrání přední i zadní část vašeho iPadu Pro, aniž by jej činil rozměrnějším nebo těžším.

Logitech_Create_Any_Angle_Case121

Ochranný kryt Logi CREATE Protective Case se stojánkem Any-angle je k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 2 190 Kč.

Dostupnost

Kryt s podsvícenou klávesnicí Logi CREATE Backlit Keyboard Case a ochranný kryt Logi CREATE se stojánkem Any-angle jsou k dispozici v několika barevných provedeních, včetně černého, rudého nebo modrého. Očekává se, že oba produkty budou k dostání v České republice v lednu 2016.