Logitech CREATE: první klávesnice pro iPad Pro, která není od Applu

Společnost Logitech  ohlásila uvedení krytu s klávesnicí CREATE Keyboard Case pro iPad Pro, jenž byl vyvinut v úzké spolupráci se společností Apple s cílem plně využít předností nového rozhraní s názvem Smart Connector.

Výsledkem je, že Logitech jako úplně první externí dodavatel na trh uvede klávesnici kompatibilní s rozhraním Smart Connector, které eliminuje nutnost klávesnici zapínat, nastavovat nebo dobíjet – je připravena, kdykoli ji budete potřebovat.

Logitech_CREATE_postcardKryt s klávesnicí Logitech CREATE Keyboard Case vám pomůže rozvinout plný potenciál iPadu Pro. Pracuje exkluzivně ve spojení s novým rozhraním Smart Connector, takže se automaticky zapne a spáruje s vaším iPadem Pro, jakmile ji uvedete do polohy pro psaní – není nutné ji párovat přes rozhraní Bluetooth. A protože klávesnice Logitech CREATE je napájena z iPadu Pro, již nikdy nemusíte myslet na její dobíjení. Intuitivní rozložení kláves s plnou velikostí vám umožní psát snadno a pomůže vám plně využít předností širokých možností ovládání, které iPad Pro nabízí společně s novými funkcemi operačního systému iOS 9.

Kryt poskytuje ochranu v tenkém a lehkém provedení a pevně tkaná, vysoce kvalitní tkanina pomůže odolávat náhodným nárazům, poškrábání a polití.

Kryt s klávesnicí Logitech CREATE Keyboard Case pro iPad Pro bude ve Spojených státech a vybraných evropských a asijských zemích k dostání ve stejnou chvíli, kdy bude možné zakoupit iPad Pro. Další informace o tomto produktu a jeho ceně budou k dispozici na adrese Logitech.com a našem blogu během nadcházejících několika týdnů.