Apple konference iDEN láká na známé řečníky a skvělé přednášky

Apple konference iDEN je skvělá příležitost, jak si poslechnout přednášky na zajímavá témata od špiček ve svém oboru. Vyzkoušet si produkty od partnerů akce a pobavit se s lidmi, které Apple fascinuje natolik, že dali hlavy dohromady a pořádají celou konferenci.

iDEN_logoOK_mediumApple konference iDEN vznikla díky spolupráci magazínu Appliště.cz a komunitního Apple fóra MacFórum.cz. Proč na ní nesmíte chybět, lze shrnout do 5 důvodů. Po jejich přečtení a vaší registraci se na vás budou těšit organizátoři v Pracovně.cz a to 15. 10. 2015 od 9:00.

1) 6 přednášek během jediného dne

V jeden jediný den si poslechnete 6 řečníků a každého na jiné téma. Přednášky jsou sestavovány tak, abyste se dozvěděli maximum možných informací a zároveň byli schopni vnímat po celou dobu. Pořadatelé chápou, jak je někdy vysilující poslouchat dlouhý výklad. Podrobný seznam přednášek naleznete na stránkách konference.

2) Skvělí řečníci

Oslovili se zkušení řečníci a odborníci, kteří mají co říct a co posluchačům předat. Každá přednáška tak bude originální a osobitá. V jednom dni uvidíte a uslyšíte protřelého Honzu Březinu, zkušeného Jardu Homolku, tajemného Alana Brutenice, geniálního Petra Dvořáka, super Vláďu Janečka a Tomáše Svobodu, šéfredaktora magazínů Appliště a iPhonefoto.

3) Úžasní partneři

Stále se domlouvají další a další partneři konference iDEN. Zatím jsou potvrzeni shopaři z EasyStore, kteří přinesou prémiové Apple příslušenství k vyzkoušení. Portál SMARTmania.cz, který píše o všech chytrých zařízeních. Applenovinky.cz – Apple magazín, kterému žádná jablečná infomace neunikne. Magazín SuperApple, který vychází v papírové podobě a je jediným tištěným Apple magazínem u nás. Fotografický on-line magazín iPhonefoto.cz, jenž nabírá na obrátkách a pro všechny přítomné nabídne slevu na své workshopy iPhone fotografie. Další partneři budou přibývat, postupně budou vždy oznámeni na sociálních sítích akce – Facebook, Twitter a hlavní stránce Apple konference iDEN. 

4) Místo konání Pracovna.cz

Pracovna3Pracovna poskytuje unikátní prostor k pořádání právě takových akcí, jako je Apple konference iDEN. Hned vedle přednáškového sálu je kavárna, se kterou je domluveno, že se pokusí splnit každé přání účastníka conference.

5) iDEN za hubičku

Pro prvních 20 registrovaných je cena za celý den 790 Kč. Další pak mají vstupenku za 990 Kč. To je hodně dobrá cena, co říkáte?

Registrujte se přímo tady: iDEN Registrace.

PS: Dle posledních informací zbývají už jen 3 zlevněné vstupenky. Je dokonce možné, že zrovna teď už jich je ještě méně!

Co si o konferenci myslíte? Napište nám to do komentářů pod článek, budeme rádi!