Chcete na vlastní oči vidět Wozniaka? Přiletí v dubnu.

Jedním z hlavních hvězd na konferenci Apps World Germany v Berlíně bude Steve Wozniak.

Konference Apps World je zaměřena na vývoj aplikací nejen pro iOS, ale i pro další operační systémy. Koná se pravidelně, vždy v jiném státě. Ta letošní nese název Apps World Germany a uskuteční se ve dnech 22. – 23. dubna v CityCube centru v Berlíně.

Konference se skládá z několika samostatných sekcí a workshopů, z nichž některé jsou přístupné zdarma (jedná se o sekce Developer World, Droid World, Enterprise World a Cloud Apps World). Ty další patří mezi placené sekce a zahrnuje workshopy pořádané v tématech Gaming Apps, HTML5 & mobile web, Mobile Strategy a Payment & Retail.

Vývojářský přístup pro části zdarma si můžete registrovat na této adrese, do placených sekcí a workshopů pak zde. To však není vše, SuperApple Magazín je mediálním partnerem akce, a tak pokud při registraci zadáte kód SUPERAPPLE15, získáte slevu ve výši patnáct procent.

Tím se dostáváme ke Stevu Wozniakovi, který na konferenci vystoupí se svou Keynote. Ta se uskuteční v rámci sekce Developer World a je tedy přístupná zdarma. Konkrétně vystoupí hned první den konference v 15:00 hodin.

Mimo něj na konferenci vystoupí mimo jiných také Peter Molyneux (zakladatel Lionhead Studios), Ian Livingstone (zakladatel Games Workshop) nebo Jimmy Maymann, generální ředitel Huffington Post.

avatar

Vláďa Janeček

Vláďa používá počítače Apple již dvaadvacet let a nestydí se za to. Také již více než dvacet let pracuje jako IT žurnalista. Od roku 2006 vydává SuperApple.cz a mimo něj již deset let vydává také časopisSuperApple Magazín.

banner