Another Case: vyhrajte stylové pouzdro pro iPhone 5/5s

Another Case je malá firma sídlící ve Slovinsku specializující se na obaly pro mobilní telefony značek Apple a Samsung s živými, moderními a zábavnými vzory. Podívejte se, jak pouzdra vypadají a můžete jej i vyhrát.

Pouzdra Another Case jsou z pohledu konstrukce klasickými skořepinovými obaly, do kterých se vloží mobilní telefon. Díky tomu chrání dobře jak záda a boky přístroje, tak i díky trochu vyvýšenému okraji také displej telefonu při položení přístroje na desku stolu zobrazovacím panelem dolů.

Pouzdra jsou vyráběny z již jednou použitelných materiálů, díky čemu se dle svých tvůrců snaží být přátelské k životnímu prostředí a zbytečně jej nezatěžovat.

Pouzdro Another Case věnoval do soutěže Stylový krámek (www.stylovykramek.cz), který nabízí celou kolekci obalů Another Case.

Podmínky a pravidla: Soutěž trvá do 25. června 2014 (do půlnoci), výherci budou kontaktováni nejpozději 27. června 2014 na zadanou emailovou adresu.  Soutěžíte o pouzdro Another Case pro iPhone 5/5s. Z jedné IP adresy mohou soutěžit maximálně tři různí lidé. Ostatní odpovědi ze stejné IP adresy budou považovány za neplatné. Odesláním odpovědi výslovně souhlasíte s tím, že pořadatel soutěže, Jitka Janečková - Vydavatelství, Dražovice 308, 683 01 Rousínov, IČ:75308207 může využít vámi poskytnuté osobní údaje: jméno, příjmení a email k marketingovým nabídkám, a to až do případného písemného odvolání vašeho souhlasu. Osobní údaje nebudou v žádném případě předány třetí straně ani použity k zasílání nabídek nesouvisejících s Apple produkty a službami. Režim poskytování osobních údajů se řídí aktuálním zněním Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. Kdykoliv po vašem odmítnutí vám okamžitě přestanou být zasílány všechny nabídky.

avatar

Vláďa Janeček

Vláďa používá počítače Apple již dvaadvacet let a nestydí se za to. Také již více než dvacet let pracuje jako IT žurnalista. Od roku 2006 vydává SuperApple.cz a mimo něj již deset let vydává také časopisSuperApple Magazín.

banner