Booqpad for iPad Air: vyhrajte excelentní pouzdro!

Pokud máte svůj iPad Air opravdu rádi a často s ním cestujete, pak byste měli mít toto pouzdro od značky Booq. U nás jej můžete vyhrát.

Booqpad kombinuje hned několik prvků. Ochranné pouzdro s možností polohování, vnitřní výměnný kryt na iPad pro pohodlí například při hrách, focení nebo natáčení videa i papírový blok pro rychlé poznámky, výpočty nebo náčrty grafů nebo myšlenkových map. Pokud navíc použijete některé pero s dvojím hrotem (jak s klasickým, tak dotykovým), můžete snadno kreslit na papír i na tablet jedním nástrojem.

Pouzdro Booqpad for iPad Air k testu zapůjčila společnost Valpro.

Podmínky a pravidla: Soutěž trvá do 28. května 2014 (do půlnoci), výherci budou kontaktováni nejpozději 30. května 2014 na zadanou emailovou adresu.  Soutěžíte o pouzdro Booqpad for iPad Air. Z jedné IP adresy mohou soutěžit maximálně tři různí lidé. Ostatní odpovědi ze stejné IP adresy budou považovány za neplatné. Odesláním odpovědi výslovně souhlasíte s tím, že pořadatel soutěže, Jitka Janečková - Vydavatelství, Dražovice 308, 683 01 Rousínov, IČ:75308207 může využít vámi poskytnuté osobní údaje: jméno, příjmení a email k marketingovým nabídkám, a to až do případného písemného odvolání vašeho souhlasu. Osobní údaje nebudou v žádném případě předány třetí straně ani použity k zasílání nabídek nesouvisejících s Apple produkty a službami. Režim poskytování osobních údajů se řídí aktuálním zněním Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. Kdykoliv po vašem odmítnutí vám okamžitě přestanou být zasílány všechny nabídky.

avatar

Vláďa Janeček

Vláďa používá počítače Apple již dvaadvacet let a nestydí se za to. Také již více než dvacet let pracuje jako IT žurnalista. Od roku 2006 vydává SuperApple.cz a mimo něj již deset let vydává také časopisSuperApple Magazín.

banner