Soutěž o tři bezdrátové čtečky pro iOS i OS X Kingston MobileLite Wireless

Hned tři bezdrátové čtečky paměťových médií od společnosti Kinsgton můžete vyhrát v naší soutěži. Přistupujte k datům z výměnných médií odkudkoli.

Nezapomeňte, že až do konce tohoto týdne můžete také soutěžit o stylová dřevěná pouzdra pro iPhone i iPad.

Podmínky a pravidla: Soutěž trvá do 17. prosince 2013 (do půlnoci), výherci budou kontaktováni nejpozději 18. prosince 2013 na zadanou emailovou adresu.  Soutěžíte o tři bezdrátové čtečky Kingston MobileLite Wireless. Z jedné IP adresy mohou soutěžit maximálně tři různí lidé. Ostatní odpovědi ze stejné IP adresy budou považovány za neplatné. Odesláním odpovědi výslovně souhlasíte s tím, že pořadatel soutěže, Jitka Janečková - Vydavatelství, Dražovice 308, 683 01 Rousínov, IČ:75308207 může využít vámi poskytnuté osobní údaje: jméno, příjmení a email k marketingovým nabídkám, a to až do případného písemného odvolání vašeho souhlasu. Osobní údaje nebudou v žádném případě předány třetí straně ani použity k zasílání nabídek nesouvisejících s Apple produkty a službami. Režim poskytování osobních údajů se řídí aktuálním zněním Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. Kdykoliv po vašem odmítnutí vám okamžitě přestanou být zasílány všechny nabídky.

 

avatar

Vláďa Janeček

Vláďa používá počítače Apple již dvaadvacet let a nestydí se za to. Také již více než dvacet let pracuje jako IT žurnalista. Od roku 2006 vydává SuperApple.cz a mimo něj již deset let vydává také časopisSuperApple Magazín.

banner