MobileLite Wireless: bezdrátová čtečka karet pro iOS [Představení]

Čtečka MobileLite Wireless umožňuje neomezený přístup k datům, které jsou uloženy na USB discích a paměťových kartách SD/SDHC/SDXC a také dobíjí díky vestavěné baterii.

MobileLite Wireless je novou generací bezdrátového disku Wi-Drive – přenosného zařízení pro mobilní ukládání a sdílení dat, jež společnost Kingston představila v roce 2011, určeného pro produkty Apple a zařízení s operačním systémem Android. Nový model je zařízení pro čtení a sdílení dat s rozšířenými možnostmi, které bezdrátově streamuje filmy, hudbu, fotografie a dokumenty z USB flash disků a paměťových karet microSD (s přiloženým adaptérem) a SD/SDHC/SDXC. Zařízení MobileLite Wireless navíc funguje jako nouzová mobilní nabíječka, když se baterie mobilního telefonu uživatele vybije.

[HTML1]

Nový model MobileLite Wireless společnosti Kingston je nepostradatelným společníkem, který umožňuje udržet krok s aktivním životním stylem a který poskytuje uživatelům přístup k možnostem, jež u mobilních zařízení nemají konkurenci – a to za skvělou cenu. Rychlé sledování a sdílení filmů nebo prohlížení souborů na mobilních přístrojích – bezdrátově – je stejně snadné, jako když do USB portu připojíte jakýkoli USB disk. Slot pro paměťové karty SD/SDHC/SDXC umožňuje rychlé a snadné sdílení fotografií s přáteli a rodinou: pouze vyjmete kartu z fotoaparátu a zasunete ji přímo do zařízení MobileLite Wireless. Díky adaptéru, který je součástí balení, můžete používat i karty microSD používané v mnoha mobilních telefonech a tabletech.

MLW_hr MLW_SDA10

MobileLite Wireless dále poslouží jako nouzová záložní nabíječka baterií, aby vaše přístroje vydržely pracovat déle. Nabíjení funguje pro většinu mobilních telefonů, protože je nabíjí přes jejich USB port. Univerzální propojující čtečka MobileLite Wireless má dobíjecí baterii, která vydrží až pět hodin nepřetržitého provozu ve funkci bezdrátového streamování, takže snadno zvládne i dlouhé cesty autem.

MLW_s_hr wireless-iphone

Zařízení MobileLite Wireless umožňuje streamovat a sdílet data až pro tři různé uživatele současně. Podobně jako disk Wi-Drive umožňuje tento přístroj současné připojení k jiným zařízením nebo routeru přes Wi-Fi, takže například je možné streamovat hudbu a současně prohlížet internet. Aplikace MobileLite Wireless je již nyní k dispozici pro zařízení Apple a brzy bude dostupná i pro přístroje s operačním systémem Android a pro čtečky Kindle Fire. Dále bude následovat podpora pro systémy Windows Phone OS, Windows PC a Mac.

MobileLite Wireless usage image_MLW-uses-image-final

Zařízení MobileLite Wireless má doporučenou maloobchodní cenu 1559 Kč. V České republice bude k dostání ve vybraných e-shopech od července 2013.

Jeden myslel na “MobileLite Wireless: bezdrátová čtečka karet pro iOS [Představení]

  • avatar
    27. 06. 2013 (22:39)
    Trvalý odkaz

    Zajimave, ale jaky je rozdil mezi timto resenim a iUSBportem recenzovanym drive?

Komentáře nejsou povoleny.