Logitech představuje nová pouzdra pro iPad i iPad mini [Představení]

Společnost Logitech oznámila rozšíření své řady příslušenství k tabletům a představila dva nové modely: Logitech Keyboard Folio a Logitech Keyboard Folio mini. 

Obaly s klávesnicí, jež byly navrženy tak, aby chránily váš tablet s jeho dotykovým displejem a doplnily jej o ušlechtilý textilní potah a nové barvy, které budou v souladu s vaším osobním stylem.

Logitech Keyboard Folio se k vašemu iPadu připojí přes Bluetooth a přinese pocit důvěrně známých, tradičních kláves v plné velikosti včetně funkčních klávesových zkratek pro iPad a pomůže vám tak překonat omezení při psaní na klávesnici na displeji. Větší Logitech Keyboard Folio měří 248 x 198 x 25 milimetrů a váží 639 gramů, menší Keyboard Folio mini váží 395 gramů a je velký 207 x 150 x 25 mm.

Další stupeň ochrany a pohodlí přinášejí magnetické uzávěry, které zmenšují riziko poškození vašeho tabletu při přenášení, a funkce stojanu pro iPad, který umožňuje dva pohodlné úhly pro sledování, takže máte svůj iPad a iPad mini vždy v ideální pozici. Logitech Keyboard Folio také šetří výdrž baterie vašeho iPadu díky funkci okamžitého zapnutí a vypnutí, což znamená, že se tablet automaticky probudí, jakmile otevřete kryt, a přejde do režimu spánku, když jej zavřete.

Cena a dostupnost

Očekává se, že kryt s klávesnicí Logitech Keyboard Folio bude v Evropě k dostání během dubna 2013 za doporučenou maloobchodní cenu 2599 Kč. Model Logitech Keyboard Folio mini bude podle očekávání v Evropě k dostání během května 2013 za doporučenou maloobchodní cenu 2079 Kč.

Oba produkty budou k dispozici v několika barevných variantách, jejichž dostupnost se bude v jednotlivých zemích lišit.