iTunes 11 odloženo, dorazí koncem listopadu [Aktualita]

Apple slovy svého tiskového mluvčího oznámil, že slibovaná nová verze multimediálního centra iTunes 11, bude o měsíc opožděna. Informoval o tom server CNET.

Vydání iTunes 11 bylo původně slibováno na konec října, Apple však podle všeho není s výsledkem prozatím spokojen a proto jeho vydání oddálil. Očekává se totiž, že iTunes 11 bude zcela přepsán, díky čemu bude méně náročný na výkon a jeho chod bude svižnější.

„Vydání nových iTunes bude trvat déle, než jsme očekávali a chceme si vzít trochu více času k tomu, abychom je udělali pořádně“, řekl pro CNET tiskový mluvčí Applu Tom Neumayr. „Těšíme se na novou verzi iTunes, která přinese dramaticky jednodušší a čistší rozhraní, dokonalou integraci s iCloud, která vyjde do konce listopadu“.

Můžeme se jen dohadovat, zda za tímto opožděním mohou stát také vnitřní změny v Applu, které byly včera oznámeny. Více se o nich dozvíte v tomto článku.

avatar

Zprávy z Apple světa

Zprávy z Apple světa - to jsou zprávičky, které sice nejsou klasickými tiskovkami, ale pocházejí tak trochu odjinud. A jsou to ty, u kterých není autorem nikdo ze SuperApple.cz, ale kdokoli z vás. Názor redakce SuperApple.cz se může lišit od názorů autora/autorů těchto příspěvků.

banner