Nové verze pro vývojáře: OS X Lion 10.7.4 a Mountain Lion DP3

Apple uvolnil vývojářům nejnovější sestavení OS X Lion 10.7.4 s kódovým označením 11E53 určených pro Lion i Lion Server. Žádné závažné problémy nahlášeny nebyly, a tudíž se možná již brzy dočkáme ostrého nasazení.

Nejnovější sestavení přichází týden po posledním 11E52, které samo o sobě přišlo necelé dva týdny po 11E46. Díky neustále se zkracující době mezi updaty můžeme tušit ladění finální verze aktualizace systému.

Vývojáři se mají soustředit na výkon grafiky, aplikace iCal, Mail, tisk a Time Machine. V serverové verzi pak Apple vyžaduje pozornost na aplikace Calendar, Contacts, Profile Manager, Web Server, WebDAV Sharing a ServerAdmin DNS.

Apple dále uvolnil malý update pro Developer Preview 3 Mountain Liona. Aktualizace nese kód 11A193i. Mělo by dojít k opravě menších chyb a větší stabilitě systému.

Server 9to5Mac postřehnul přidání nové vlastnosti „Do Not Disturb“ v notifikačním centru Mountain Liona, umožňující skrýt všechna upozornění.

Zdroj: Apple Insider | MacRumors

avatar

Petr Škuta

Od roku 2009 působím jako redaktor a editor. Ve stejné době jsem rovněž začal používat svůj první MacBook a začal se specializovat na produkty Apple. V minulosti jsem se věnoval kariéře pedagoga, avšak můj zájem o IT vyrostl z koníčku v hlavní pracovní náplň. Nyní se kromě psaní věnuji také konzultacím, poradenství a hlavně školení nejen produktů značky Apple.

banner