Náznaky o příchodu nového iPhone v září

Ačkoli server DigiTimes prokázal pár přesných odhadů, povedlo se mu i dost nepřesných domněnek. Tentokrát, podle poslední zprávy, došlo k odhalení časového rozvrhu nového iPhonu a dalšího plánovaného modelu iPadu.

Celá zpráva se točí kolem známých firem – Pegatron a Foxconn. Téměř jistá je prý objednávka součástek pro nový iPhone, jenž by měl být uveden letos v září. Opět se také spekuluje o uvedení dalšího modelu iPadu a to na konci letošního roku.

Zatímco uvedení nového iPhonu v září lze považovat za jistou věc, divoké představy o novém modelu iPadu nikoli. I přesto, že se poslední dobou objevuje mnoho informací o menším 7,85 palcovém iPadu.

Dával by vám menší iPad smysl? Koupili byste jej?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Zdroj: MacRumors

avatar

Petr Škuta

Od roku 2009 působím jako redaktor a editor. Ve stejné době jsem rovněž začal používat svůj první MacBook a začal se specializovat na produkty Apple. V minulosti jsem se věnoval kariéře pedagoga, avšak můj zájem o IT vyrostl z koníčku v hlavní pracovní náplň. Nyní se kromě psaní věnuji také konzultacím, poradenství a hlavně školení nejen produktů značky Apple.

banner