Nákupní centra: průvodce do vašeho iPhonu

Nákupní centra, obchody, restaurace a kavárny, novinky, nabídky a slevy, GPS navigace, navigace od obchodu k obchodu a mnohem víc v jediné aplikaci.

Aplikace Nákupní centra je mobilní průvodce nákupními centry a obchody v České republice. Naše mobilní aplikace přehledně informuje o obchodech a jejich nabídkách a slevách, zobrazí interaktivní mapy jednotlivých nákupních center, ukáže a dovede vás do oblíbeného obchodu nebo kavárny, popřípadě k východu, bankomatu nebo na toaletu. Vše na jednom místě, přehledně na displeji vašeho mobilního telefonu.

Databáze center

Výpis center dle vaší aktuální polohy, řazený od nejbližšího po nejvzdálenější. Aplikace podporuje vyhledávání dle názvu obchodů, centra nebo města. Vámi zvolené centrum si můžete uložit do oblíbených. Z těchto oblíbených center si můžete nechat zasílat notifikace (upozornění) na zajímavé akce a události nebo jejich informace můžou být součástí vašeho Feedu.

Feed

Jedna z nejvíce užitečných funkcí celé aplikace. Inspirovali jsme se facebookem a jeho zdí, kde se vám zobrazují informace o všem a ode všech. A podobně funguje náš Feed. Přehledně vám ve Feedu zobrazujeme důležité informace z oblíbených center: Akce, slevy, nové obchody a jiná důležitá upozornění. Uvidíte, že si ho zamilujete.

Obchody

Základem každého nákupního centra jsou obchody. Jejich prezentaci jsme věnovali opravdu velkou pozornost. Pro větší přehlednost jsou obchody rozděleny do kategorií jako móda, služby, potraviny apod. Mezi obchody lze pohodlně vyhledávat, zobrazovat jejich akce a nabídky, zobrazit na mapě centra, zobrazit kontakty apod.

Mapa centra

Všichni je znáte, všichni jste je už viděli na webu. Barevné, interaktivní a přehledné. Problém je v tom, že je nemáte s sebou v momentě, kdy je potřebujete úplně nejvíc – v momentě, kdy vejdete do centra a hledáte nějaký obchod, restauraci nebo toaletu. Díky naší aplikaci máte podrobné mapy centra neustále při sobě.

Navigace v rámci centra

Už žádné hledání informačních tabulí, letáků nebo infostánků. Jednoduše zadejte název obchodu nebo restaurace, kam se potřebujete dostat, zadejte, kde se aktuálně nacházíte, a aplikace se postará o zbytek – vybere nejkratší cestu k cíli a ještě se zeptá, jestli raději po schodech nebo výtahem. Stejně tak dobře jako do obchodu vás dovedeme na nejbližší WC, do bankomatu nebo k východu. Naše navigace nepotřebuje signál GPS, proto bez problémů funguje i v uzavřených prostorech a objektech.

Akce centra

Nákupní centrum nejsou jen obchody a nákupy, to jsou také společenské a kulturní akce, módní přehlídky, koncerty, autogramiády nebo zajímavé výstavy. Ke všem takovým událostem vám naše aplikace poskytne důležité informace, jako je termín konání, ilustrační fotky a podrobný popis včetně programu. Všechny akce z vámi vybraných center budete mít samozřejmě také ve vašem Feedu.

Slevy a akce obchodů

Proč platit plnou cenu, když obchody pořádají pravidelné slevy a výprodeje? Pokud se chystáte nakupovat, určitě byste neměli vyrazit před tím, než si prohlédnete, které centrum a jaký obchod nabízí vaše oblíbené zboží se slevou. U každé slevy máte informaci, od kdy do kdy platí, popisek, ilustrační fotku a samozřejmě odkaz na obchod, který slevu poskytuje.

Další funkce

Informace o parkování, kontaktech, otevírací době, službách. Dále podrobné vyhledávání a auto navigace.

V tuto chvíli aplikace obsahuje 25 nákupních center, ale neustále přidáváme další. Naším cílem je informovat o všech nákupních centrech s více než 30ti obchody v celé České republice.

Aplikace: Nákupní centra

Autor: Smartcoms
Verze iOS: 4.0 nebo vyšší
Cena: zdarma