Nové minireproduktory pro mobilní zařízení

Genius představil minireproduktory SP-i175 a SP-i165 pro poslech hudby z přenosných zařízení. Novinky nabídnou kompaktní rozměry, a v porovnání s reproduktory tabletů, notebooků nebo telefonů i sytý zvuk. Disponují vestavěným akumulátorem s výdrží až osm hodin a napájet se dají pohodlně přes USB port.

Genius SP-i175

Stylový model SP-i175 využívá 40 mm reproduktor, který si poradí se středními tóny a nabídne i solidní basy. Hlasitost je možné regulovat přímo na zařízení. Reproduktor připojíte ke každému notebooku, telefonu, tabletu nebo hudebnímu přehrávači s klasickým 3,5 mm vstupem. Vedle toho lze novinku propojit s dalšími přenosnými reproduktory a znásobit tak jejich výkon. Vestavěná lithiová baterie zajistí dostatek energie až na osm hodin provozu.

Zařízení lze dobíjet jednoduše prostřednictvím standardního USB portu na vašem PC či notebooku. O stavu napájení informují dvě LED diody – červená při nabíjení, modrá při plném nabití. Součástí balení je kromě samotného reproduktoru i konverze z 3,5 mm na 2,5 mm jack, USB kabel pro rychlé nabíjení, pouzdro a uživatelský manuál. Reproduktor se prodává ve třech barvách – černé, bílé a zelené – za doporučenou cenu 309 Kč.

Genius SP-i165

Model SP-i165 nabídne nevšední design a 40mm reproduktor s širokým rozptylem zvuku. Prostřednictvím 3,5 mm jacku k němu můžete připojit jakýkoli chytrý telefon, mp3/CD přehrávač, tablet nebo notebook. Baterie umožní poslech hudby s rodinou nebo přáteli po dlouhých osm hodin. V balení najdete i pouzdro, manuál a Y kabel pro nabíjení a připojení k dalším zařízením. SP-i165 bude k dispozici v červené, černé a bílé barvě za doporučenou cenu 269 Kč.