Noční stránky přicházejí na iPhone

Chystáš se večer vyrazit s přáteli na drink, za kulturou, nebo rovnou propařit celou noc v nějakém klubu? Nebo chceš naopak strávit romantický večer v kvalitní restauraci se svoji láskou? Ať tak či tak, určitě oceníš zbrusu novou vytuněnou aplikaci Noční stránky pro iPhone, kterou  přináší ZlatéStránky.cz.

Každý z nás se chce čas od času pobavit. Jak ale najít ten správný podnik? Teď už nezáleží na tom, jestli je pro tebe nejdůležitější poloha, pověst, program, nebo kvalita kuchyně. Nová bezplatná aplikace Noční stránky ti vždy najde to nejlepší řešení včetně hodnocení ostatních uživatelů, takže víš, do čeho jdeš a ušetříš spoustu času při vyhledávání. Po skončení akce si podle svojí polohy hravě vyhledáš taxislužby ve svém okolí.

Kromě spolehlivých výsledků ti aplikace nabízí atraktivní design a intuitivní ovládání, na které jste zvyklí z aplikace ZlatéStránky.cz. Vyhledávat můžeš v Praze, Brně, Českých Budějovicích a v Ostravě. V brzké době budou doplněna i další krajská města.

Pokud zrovna nejsi pařící typ, pak se ti bude hodit další nová aplikace s názvem Kde jíst a pít, která vyhledává restaurace, kavárny, hospůdky a čajovny po celé České republice. Hodit se může i nedávno představená aplikace Chci taxi, která spolehlivě vyhledá taxislužby ve tvém okolí, ať jsi v Praze, Aši, nebo v Řitce. Všechny aplikace jsou dostupné na iTunes. Kamarádi, kteří nemají iPhone, si aplikace mohou stáhnout v Android marketu.

Chystáš se v létě za hranice? Všechny tři aplikace jsou dostupné i pro Slovensko.

Nenech si zkazit večer, pokud ti zrovna v iPhonu došla šťáva, nebo ti ho zrovna rozkousal tvůj pes. Všechny informace najdeš i na netu na www.nocnistranky.cz nebo www.nocnestranky.sk.

Aplikace: Noční stránky Česká Republika

Autor: European Directories
Nejnižší verze iOS: 3.0
Cena: zdarma

Aplikace: Noční stránky Slovensko

Autor: European Directories
Nejnižší verze iOS: 3.0
Cena: zdarma