Nové iPady 2 dostupné v Electro Worldu

Electro World začíná ihned po Velikonocích uspokojovat hlad po novém iPadu 2, a to jak všech svých zákazníků, tak i části konkurenčních. Do všech jeho poboček totiž dorazila velká zásilka populárních tabletů.

[TISKOVÁ ZPRÁVA] „Dosud jsme mohli prodat jen několik stovek iPadů, které nám Apple dodal. To bylo mnohem méně, než jaká byla poptávka našich zákazníků. Nyní jsme získali takové množství tabletů, že okamžitě pokryjeme objednávky z předprodeje a ve volném prodeji bude dostatečné množství kusů,“ říká šéf oddělení PC a příslušenství Tomáš Kučera.

Nový iPad 2 se začal prodávat 25. března letošního roku a vzhledem k vysokému zájmu a nedostatku tohoto zboží nebylo možné pokrýt poptávku. Electro World za první týdny prodal svoje maximum, které měl k dispozici – několik stovek kusů. Dostalo se tak pouze na ty, kteří už měli tablet objednaný a zaplacený. Apple totiž nestíhá zásobovat ani své prioritní světové trhy. Z tohoto důvodu Electro World začal se společností Apple intenzivně vyjednávat a získal dostačující zásoby.

Tablety budou ihned po Velikonocích k dostání ve všech pobočkách Electro Worldu za cenu začínající na 11 499 korunách. Do prodeje jdou jak modely kombinující připojení přes 3G a Wi-Fi, tak levnější modely vybavené pouze Wi-Fi konektivitou.

Stejně jako u ostatních přístrojů od společnosti Apple jsou i iPady vystaveny na prodejnách, kde si je mohou všichni zájemci vyzkoušet. Kromě kompletní řady hudebních přehrávačů iPod nabízí Electro World také počítače iMac a notebooky MacBook.

Před nákupem si tak mohou zákazníci otestovat, jak se iPad ovládá, jak vypadá video na velkém displeji nebo jak se na něm dá surfovat na internetu. Tablety jsou již lokalizovány do češtiny, a tak nevznikají problémy s jazykovou bariérou s kusy, které byly dosud dováženy ze zahraničí. Electro World také zákazníkům – na rozdíl od takzvaného šedého dovozu – garantuje plný servis i dvouletou záruku. Kdo by měl zájem o první generaci tabletu Apple iPad, ten jej v prodejnách Electro Worldu dostane za 8 999 Kč.

2 komentáře: „Nové iPady 2 dostupné v Electro Worldu

 • avatar
  27. 04. 2011 (07:47)
  Trvalý odkaz

  Co to je za kec? „Tablety jsou již lokalizovány do češtiny, a tak nevznikají problémy s jazykovou bariérou s kusy, které byly dosud dováženy ze zahraničí.“ iOS je na všech zařízení stejný, tedy i jazyky

  • avatar
   27. 04. 2011 (10:12)
   Trvalý odkaz

   Dnes už to tak je, ale do příchodu iOS 4 (tuším, že to bylo v případě iPadu loni na podzim) v iPadech skutečně čeština nebyla a nebyla tam ani česká klávesnice (takže nešlo psát některé české znaky). V iPhonu je čeština v iOS pochopitelně podstatně déle.

Komentáře nejsou povoleny.