Nová verze čtečky Hospodářských novin pro iPhone 4 i iOS 4.x

Rok po zveřejnění první české zpravodajské aplikace pro iPhone je v App Store ke stažení již 3. verze čtečky Hospodářských novin. HN Reader pro iPhone dává uživatelům možnost větší individuální volby obsahu – v nastavení umožňuje vypnout si obrázky v článcích či nastavit si rubriky podle individuálního zájmu čtenáře.

Nově pracuje s aktualizacemi zpráv, což umožní čtenáři shlédnout obsah článku vždy v aktuálním stádiu vývoje v článku popisované kauzy. Články zobrazují komentářový obrázek (je-li tento ke zprávě přidán). Rychlejší a pohodlnější listování mezi články umožňuje funkce listování tahem prstu.

Pro uživatele iPhone s operačním systémem iOS 4 je implementována v nové verzi prohlížeče funkce „multitaskingu“, tedy běhu na pozadí. Vylepšená grafika je určena pro telefony s Retina displejem, tedy majitelům iPhone 4.

Aplikace: HN reader

Vývojář: Apps Dev Team
Web: appsdevteam.com/hnreader.php
Cena: zdarma

avatar

Vláďa Janeček

Vláďa používá počítače Apple již dvaadvacet let a nestydí se za to. Také již více než dvacet let pracuje jako IT žurnalista. Od roku 2006 vydává SuperApple.cz a mimo něj již deset let vydává také časopisSuperApple Magazín.

banner