Super Akční Turbo Prase: s raketami k výškám

Již dlouho mě žádná hříčka nechytla tak, jako Super Action Tubo Pig – jednoduchá a neuvěřitelně chytlavá záležitost pro vyplnění nejedné dlouhé chvíle.

Tvůrci této aplikace tvrdí, že se jedná o ultimátní letecky prasečí simulátor pro iPhone a – a mají zkrátka pravdu. V jednoduchém příběhu se všijete do role čuníka, kterému jde po krku zlý řezník. Ten se jej snaží dostat do párků, klobás a jiných pochutin nejen řeznickou sekerou, ale i různými háky, pilovými kotouči, třaskavinami, automaticky naváděnými střelami a spoustou dalších nehezkých protiprasečích nástrojů.

A naše roztomilé prasátko musí uniknout pomocí dvojice raketových motorků upevněných na hřbetu. Letí kupředu, stoupá i klesá a vše tak, aby vysbíralo všechny zlaté párky a vyhnulo se všem nástrahám masochtivého masochisty.

Na hře vás zaujme především líbivá komiksová grafika. Prasátko se za letu zajímavě pitvoří, při neúspěchu se rozprskne do všech stran. A vše má spád a je hezky dynamické.

Developer: Joystick Generals | Webová stránka | Hodnocení: 9.0 / 10.0

avatar

Vláďa Janeček

Vláďa používá počítače Apple již dvaadvacet let a nestydí se za to. Také již více než dvacet let pracuje jako IT žurnalista. Od roku 2006 vydává SuperApple.cz a mimo něj již deset let vydává také časopisSuperApple Magazín.

banner